Ростислав Павленко
Ростислав Павленко 5 канал

"На одне незаконне рішення пропонується інше": Павленко про ідею Зеленського розпустити КСУ

Читайте по-русски
Законопроєкт про розпуск складу Конституційного Суду – це дуже небезпечний шлях, вважає нардеп

Законопроєкт про розпуск Конституційного Суду створює небезпечний прецедент, вважає народний депутат від "Європейської солідарності" Ростислав Павленко. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова.

"На одне незаконне рішення пропонується інше незаконне рішення, бо якщо сьогодні можна рішенням Верховної Ради скасувати рішення Конституційного Суду, завтра можна додуматися до того, що Верховну Раду можна переполовинити. Давайте прямо указом президента, люди цього ж хочуть, залишимо 300 депутатів, потім – 150 депутатів залишимо, потім ще щось таке зробимо", – сказав Павленко.

"Це дуже небезпечний шлях, тому що говорити про політико-правові рішення можливо в унікальних ситуаціях, у ситуаціях, коли справді питання стоїть руба", – зазначив нардеп.

За його словами, рішення про те, що Янукович втратив зв'язок з країною, втратив можливість управління країною, Верховна Рада конституційною більшістю приймала у критичній для країни ситуації.

"Зараз ситуація і близько не нагадує тих умов, тому весь час звертатися до політико-правових рішень – це якраз і є той шлях обману і шлях небезпечного нехтування правом", – підсумував Павленко.

Як повідомляв 5.UA, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного Суду, визнати його рішення про декларування "нікчемним" і без правових наслідків та скасувати відповідні зміни до ЗУ "Про запобігання корупції".

Попередній матеріал
Сильний землетрус у Греції й Туреччині: влади країн домовилися про співпрацю – попри суперечності
Наступний матеріал
Брифінг голови КСУ: у відставку не збирається, має землю в Криму та заявляє про ознаки конституційного перевороту
Loading...