Тереза Мей
Тереза Мей 5 канал

Мей погодилася провести голосування щодо повторного референдуму про вихід із ЄС

  Читайте по-русски
  Прем'єр наголосила: у червні Палата громад матиме останній шанс затвердити угоду. Якщо цього не станеться, на Лондон чекає "жорсткий Брекзит"

  Уряд Великої Британії погодився на зміни в угоді про вихід з ЄС. Про це повідомила прем'єрка Тереза Мей за підсумками зустрічі з міністрами.

  Зміни передбачають відтермінування митних відносин із Євросоюзом до наступних виборів, а також заходи щодо захисту навколишнього середовища і прав працівників. Завдяки нововведенням, за домовленість тепер можуть проголосувати лейбористи. В обмін на їхню підтримку Мей погодилася провести голосування щодо повторного референдуму про вихід з ЄС.

  Прем'єр наголосила: в червні Палата громад матиме останній шанс затвердити угоду. Якщо цього не станеться, на Лондон чекає "жорсткий Брекзит". Британські депутати тричі відхиляли угоду про Брекзит, попри те, що вона вже була узгоджена з Брюсселем. Королівство мало вийти з Євросоюзу 29 березня. Проте процес Брекзиту перенесли на 31 жовтня.

  "Нова угода щодо Брекзиту містить значні зміни, необхідні для захисту економічної та конституційної цілісності Великої Британії. Вона забезпечить упорядкований Брекзит. Таке рішення задовольняє інтереси Північної Ірландії. Угода передбачає, що Палата громад затвердить цілі Великої Британії щодо перемовин про наші майбутні відносини з Європейським Союзом. У результаті Лондон і Брюссель підпишуть договори, які регулюватимуть відносини між двома сторонами", – сказала Мей.

  Попередній матеріал
  Путін, Макрон і Меркель обговорили втілення Мінських угод
  Наступний матеріал
  Указ Президента про розпуск парламенту оскаржуватимуть у Конституційному Суді – Парубій
  Loading...

  План Мей щодо виходу Британії з ЄС не підтримав парламент країни

  Британський парламент заборонив Brexit без угоди з ЄС

  Найбільша поразка уряду за 100 років: парламент Британії не підтримав угоду щодо Brexit

  Відмова від Brexit підірве довіру до демократії – Тереза Мей

  Консультацій стосовно Brexit у парламенті не буде – Тереза Мей

  Терезі Мей висунули вотум недовіри: голосування вечором