Тереза Мей
Тереза Мей 5 канал

Терезі Мей висунули вотум недовіри: голосування вечором

Якщо прем'єр-міністр Великої Британії не матиме хоча б 158 голосів підтримки, їй доведеться піти у відставку

За вотум недовіри Терезі Мей збирається голосувати сьогодні Консервативна партія, передає "5 канал". Британська прем'єр-міністр є лідером цієї політсили.

З відповідним проханням вже звернулися 48 парламентаріїв. Усе через невдалі перемови щодо угоди про вихід з ЄС. У Вестмінстері відмовляються ухвалювати домовленість, якої досягла Мей. Кажуть, що вона суперечить національним інтересам держави.

Якщо під час таємного вечірнього голосування члени партії вирішать звільнити Мей з посади лідера партії, то їй доведеться піти і з посади чільниці уряду також. За такого сценарію вихід Великої Британії зі складу Європейського Союзу, запланований на 29 березня 2019 року, доведеться або перенести, або ж взагалі скасувати.

Сама ж Мей уже заявила, що готова до найгіршого варіанту розвитку подій, навіть до відставки. Утім застерігає – це може поставити під сумнів усе майбутнє країни.

"Я зустріну це голосування з гідністю. Я була членом Консервативної партії понад 40 років і служила як активіст, радник, міністр внутрішніх справ і нарешті – прем'єр. Я відстоювала це лідерство, бо вірила в консервативне бачення кращого майбутнього. Учора я зустрічалася з низкою європейських лідерів, щоб розповісти про занепокоєння британських депутатів. Я мала б летіти у Дублін, щоб продовжити перемови щодо майбутніх кордонів, та залишаюся тут, у Лондоні, через голосування щодо мого лідерства у партії", – заявила прем'єр-міністр Британії.

Попередній матеріал
В Україні є гроші для захисту довкілля, але їх використовують не за призначенням – еколог
Наступний матеріал
Тюремники вже місяць тримають Сенцова на баланді й окропі – правозахисниця
Loading...

У переговорах щодо Brexit прорив: Британія і ЄС погодили чорновий варіант угоди

Велика Британія може скасувати Brexit: суд ЄС ухвалив рішення

Авторка "Гаррі Поттера" присоромила британського бізнемсмена, якого звинувачували у зв’язках з РФ

ЄС та Британія ухвалили угоду про Brexit

Британія та ЄС узгодили декларацію про відносини після Brexit

Шість російських олігархів потрапили під британські санкції