Брексіт
Брексіт www.youtube.com

"Вихід з ЄС є оптимальним рішенням для Великої Британії": Юнкер і Мей не домовилися про нову угоду

Тереза Мей запропонувала декілька варіантів, які могли б зняти занепокоєння Палати представників щодо так званого backstop – жорсткого кордону між Ірландією і Північною Ірландією у складі Великої Британії

Європейський Союз вважає погоджену з Великою Британією угоду щодо її виходу з ЄС оптимальною та не має наміру її змінювати. Про це йдеться у спільній заяві президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера та прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей.

"Президент Юнкер наголосив, що ЄС у складі 27 держав не буде поновлювати (переговори) навколо угоди про вихід, яка становить ретельно збалансований компроміс між Європейським Союзом і Великою Британією, в якому обидві сторони пішли на значні поступки, щоб мати таку угоду", – йдеться у повідомленні.

Водночас президент Юнкер висловив готовність включити додаткові формулювання у політичну декларацію, яка була погоджена між 27 країнами ЄС і Великою Британією, з метою зробити цей документ більш амбітним із погляду змісту та швидкості.

У спільній заяві також зазначається, що переговори проходили в атмосфері робочої взаємодії для досягнення впорядкованого виходу Великої Британії з ЄС, з урахуванням спільних глобальних викликів, які ЄС і Велика Британія долають разом, зокрема у збереженні відкритої та справедливої торгівлі, співпраці в боротьбі проти кліматичних змін, тероризму і в захисті міжнародної системи, яку побудовано на основі законів.

Прем’єр-міністр Тереза Мей розповіла про ситуацію навколо розгляду Угоди в парламенті Великої Британії та запропонувала декілька варіантів, які могли б зняти занепокоєння Палати представників щодо так званого backstop – погоджених правил для уникнення встановлення жорсткого кордону між Ірландією та Північною Ірландією у складі Великої Британії.

"Переговори були жорсткими, але конструктивними. Незважаючи на виклики, обидва лідери погодилися, що їхні команди мають провести переговори щодо того, яким чином полегшити пошук виходу, якій міг би отримати ширшу підтримку в парламенті Великої Британії та поважав керівні установки, погоджені Європейською Радою", – йдеться в документі.

Зазначається, що британський прем’єр-міністр і президент Єврокомісії до кінця лютого проведуть зустріч, аби підсумувати таке обговорення.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Тереза Мей відтермінувала голосування Британського парламенту щодо Brexit.

Також дивіться фотогалерею за темою:

Корабель-розвідник Королівських ВМС Британії пришвартувався в Одесі – ФОТО

Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси
Корабель HMS Echo в порту Одеси
/
Корабель HMS Echo в порту Одеси

Попередній матеріал
"Русский мир" прийшов: у мережі з'явилося відео зруйнованої "Донбас Арени"
Наступний матеріал
"За особливі заслуги перед Батьківщиною": в Україні створено Єдиний державний реєстр ветеранів війни
Loading...

Мей презентувала "План Б" стосовно Brexit

Відмова від Brexit підірве довіру до демократії – Тереза Мей

У центрі Лондона відбулася акція проти агресії РФ

ВР підтримала зміни до Конституції про курс України на ЄС і НАТО – відео голосування

ВР має розглянути зміни до Конституції про курс України на ЄС і НАТО: виступ Президента перед нардепами – відео

Пленарне засідання ВР, де мають розглянути зміни до Конституції про курс України на ЄС і НАТО – відео