Тереза Мей
Тереза Мей 5 канал

Мей презентувала "План Б" стосовно Brexit

  Цього тижня вона планує провести додаткові переговори щодо північноірландського питання в парламенті

  Прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей у понеділок, 21 січня, оприлюднила в парламенті "План Б" стосовно виходу країни зі складу Євросоюзу.

  Суть плану полягає у відновленні переговорів з Брюсселем щодо питання прикордонного контролю між Північною Ірландією та Республікою Ірландія, пише DW.

  За словами Мей, цього тижня вона планує провести додаткові переговори стосовно північноірландського питання в парламенті, зокрема з представниками північноірландської Демократичної юніоністської партії (DUP), а потім представити результат цих дискусій у Брюсселі.

  Прем'єр-міністерка виключила можливість проведення повторного референдуму про Brexit, а також перенесення на іншу дату терміну виходу Великої Британії з ЄС.

  Видання зазначає, що своїм "Планом Б" Мей намагалася здобути підтримку парламенту, який 15 січня відхилив узгоджену її урядом угоду про вихід з ЄС, щоб уникнути невпорядкованого Brexit. Реакція на її промову, однак, була переважно негативною.

  За словами лідера опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбіна, Мей відмовляється визнавати реальну ситуацію навколо її угоди. Прихильники Brexit, своєю чергою, відкидають досягнуту з Брюсселем домовленість про те, що Великої Британія залишиться в митному союзі з ЄС, якщо про інше не буде домовлено на кінець перехідного періоду. На думку противників угоди, це прив'яже Сполучене Королівство до Євросоюзу.

  Попередній матеріал
  В ООН порахували, скільки осіб стали жертвами війни на Донбасі
  Наступний матеріал
  Глава МЗС Данії виступив на захист українських моряків у полоні: вимагає санкцій проти Кремля
  Loading...

  Найбільша поразка уряду за 100 років: парламент Британії не підтримав угоду щодо Brexit

  Відмова від Brexit підірве довіру до демократії – Тереза Мей

  У центрі Лондона відбулася акція проти агресії РФ

  Всесвітній день The Beatles: що пов'язує музикантів з Україною

  Не фанат живопису: у Великій Британії кіт мистецтвознавця попсував картину XVII століття – фото

  Кладовище безголових: у Великій Британії археологи знайшли дивне поховання – фото