5.ua

Медична реформа: Кількість законопроектів скорочено вдвічі – Супрун

Супрун сподівається, що розгляд законопроектів у комітетах ВР відбудеться 7 червня

Робоча група у складі представників Міністерства охорони здоров'я та народних депутатів доопрацювала чотири урядові законопроекти і вже сьогодні зареєструє у парламенті два законопроекти – №6327 і №6329. Про це заявила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в ході брифінгу за результатами засідання Національної ради реформ, передає "Укрінформ".

"Міністерство охорони здоров'я та уряд подали до Верховної Ради ще у квітні чотири законопроекти на зміну системи фінансування охорони здоров'я, які були вимогою Стратегії зміни фінансування охорони здоров'я, яка була прийнята Кабінетом міністрів ще в листопаді 2016 року. Ці чотири законопроекти ми подали. Після цього розпочалася робота робочої групи, 22 депутати Верховної Ради допрацювали законопроекти. Сьогодні ми обговорювали ті зміни, які були зроблені. І подаємо знову розроблені законопроекти, їх буде два – №6327 і 6329, які подаємо вже сьогодні на реєстрацію", – зазначила вона.

Супрун висловила сподівання, що у вівторок, 6 червня, ці законопроекти будуть подані на порядок денний, а розгляд у комітетах відбудеться вже у середу, 7 червня.

Водночас секретар НРР, заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків зазначив, що голосування у Верховній Раді щодо медичної реформи має відбутися до кінця нинішньої сесії.

"З реформою не можна зволікати. А отже законопроект, який сьогодні обговорювався, очікується, що голосування по цьому законопроекту має відбутися до кінця сесії", – сказав він.

Шимків наголосив, що рівень гарантій медичних послуг "має встановлюватися законом, а не урядом, для того щоб українські громадяни, які пацієнти, отримали максимальний результат від впровадження даних реформ".

Як повідомляв 5.UA, в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун застерегла депутатів від провалу медичної реформи.

Попередній матеріал
Висока точність та кучність стрільби: "Укроборонпром" передав Нацгвардії нові БТР
Наступний матеріал
Реформа охорони здоров'я: Медики зможуть отримувати від 10 до 23 тис. грн – нардеп
Loading...

Супрун застерегла депутатів від провалу медичної реформи

Рада збирається заборонити розміщення реклами на ліхтарях

Уряд постановив ліквідувати Держсанепідслужбу

Які фракції Верховної Ради зривають медичну реформу – "Час. Підсумки дня"

Рада дозволила випускникам з Криму вступати до ВНЗ за результатами вступних іспитів

У ВР внесли законопроект про позбавлення скандального радикала Артеменка мандату