Верховна Рада
Верховна Рада 17tv.com.ua

Рада збирається заборонити розміщення реклами на ліхтарях

  Відповідний законопроект потрібний для "забезпечення використання об’єктів благоустрою за їх функціональним призначенням"

  Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №3454 "Про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності)". За ухвалення законопроекту проголосували 233 депутати, повідомляє "Укрінформ".

  Законопроектом пропонується передбачити, що розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення, забороняється.

  Як зазначено в пояснювальній записці законопроекту на сайті ВР України, прийняття закону "має обмежити тотальне панування у міському просторі рекламоносіїв, яке призвело до візуального засмічення наших вулиць та площ, має сприяти збереженню автентичності та просторової композиції об’єктів культурної спадщини та архітектурних ансамблів, покращити ситуацію у сфері безпеки дорожнього руху".

  Попередній матеріал
  "Привернути увагу світової громадськості": Кримські татари почали збирати підписи під зверненням про деокупацію Криму
  Наступний матеріал
  У п'яти районах Києва на півмісяця відключать гарячу воду
  Loading...

  Президент заздалегідь заявив, що підпише закон про мовні квоти: Українській мові на українському ТБ – бути!

  Пленарне засідання ВР, на якому розглядали українські квоти на телебаченні – трансляцію завершено

  На мітингу УПЦ МП під Радою помітили святого отця зі стосом грошей – відео