volynnews.com

У п'яти районах Києва на півмісяця відключать гарячу воду

Гарячого водопостачання не буде у п'яти районах столиці з 23 травня по 6 червня

Компанія "Київенерго", яка постачає теплову та електричну енергію споживачам столиці, з 23 травня по 6 червня відключає від гарячого водопостачання низку будинків у Солом'янському, Голосіївському, Печерському, Дарницькому та Шевченківському районах Києва. Відключення буде здійснюватись у зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань тепломереж у рамках підготовки до наступного опалювального сезону. Про це у вівторок, 23 травня, повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначено у повідомленні прес-служби, на час проведення робіт гаряче водопостачання тимчасово припинено для 467 житлових будинків, 7 лікувальних закладів, 19 дитячих садочків, 20 шкіл і 220 відомств у Голосіївському районі і для 145 житлових будинків, 3 лікувальних установ, 3 дитячих садків, 3 шкіл і 87 відомств у Печерському районі.

У Шевченківському районі гаряче водопостачання буде припинено для 126 житлових будинків, 3 лікувальних установ, 3 шкіл і 90 відомств, а у Солом'янському районі для 265 житлових будинків, 15 лікувальних установ, 18 дитячих садків, 7 шкіл і 172 відомств.

У Дарницькому районі гаряче водопостачання буде припинено для 227 житлових будинків, 1 лікувального закладу, 10 дитячих садочків, 6 шкіл та 118 відомств.

Також у прес-службі додали, що кияни можуть уточнити терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній окремо взятій вулиці міста на офіційному сайті "Київенерго".

Як повідомляв 5.UA, у "Київводоканалі" пояснили причини підвищення тарифів на холодну воду та водовідведення, які набули чинності із 12 травня. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Підтоплений асфальт та перекритий рух: На Борщагівці у Києві стався прорив холодної води

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рада збирається заборонити розміщення реклами на ліхтарях
Наступний матеріал
Трагедія в Манчестері: ЄС і НАТО допоможуть Британії боротися з тероризмом
Loading...

Мешканці ще двох районів Києва залишилися без гарячої води

"Київводоканал" повідомив про помилку у платіжках за квітень

У Києві хочуть відмовитися від очищення води хлором