nonsprecare.it

У Києві хочуть відмовитися від очищення води хлором

  Перехід на новий спосіб очищення води може коштувати близько 400 млн грн, повідомляють у КМДА

  У КМДА мають намір відмовитись від очищення питної води хлором, а натомість використовувати гіпохлорид натрію. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв в інтерв'ю виданню 44.ua.

  Він сказав: "Якщо говорити про водопровідне господарство, то система очищення хлором одна з найбільш вразливих сфер. Дана система технологічно застаріла і небезпечна для здоров'я. Тому зараз ми підготували техніко-економічне обґрунтування будівництва заводу з випуску гіпохлориду натрію. Це сучасний елемент для очищення питної води".

  Пантелеєв також розповів, що нині місто веде переговори з великими закордонними компаніями про їх участь у будівництві такого заводу. "Ціна питання – близько 400 мільйонів гривень. За нашими підрахунками, завод окупиться за 5-6 років", – наголосили в КМДА.

  Окрім того, він додав, що наразі проводять модернізацію хлорного господарства на Деснянській і Дніпровській водозабірних станціях. Він сказав: "Тому можу запевнити, у нас вода досить хорошої якості, всі вимоги дотримані відповідно до закону".

  Як повідомляв 5.UA, комерційний директор "Київенерго" розповів про підвищення тарифів, платіжки з захмарними цифрами та подальші договори зі столицею. 

  Попередній матеріал
  Залізницею до Польщі: "Укрзалізниця" відправила у тестовий рейс потяг Ковель-Хелм
  Наступний матеріал
  На Харківщині рятувальники ліквідовують пожежу на сміттєзвалищі
  Теги:
  Loading...

  Жителям Маріуполя доведеться сидіти без гарячої води до жовтня

  Гідровипробування: у Києві почали відключати гарячу воду

  На час Євробачення столичне метро змінює графік роботи