Підтоплення у Дніпрі
Підтоплення у Дніпрі 5.ua

"Повне озеро людей": у Дніпрі подвір'я наповнились тоннами води

Комунальники звинувачують у підтопленнях самих мешканців Амур-Нижньодніпровського району міста

У Дніпрі талими водами затопило три вулиці Амур-Нижнедніпровського району. Вода піднялася на 50 сантиметрів. Підтопленими опинилися кілька десятків будинків, передає кореспондент "5 каналу".

Так, на вулиці Семипалатинській затопило усі двори. Постраждали і помешкання дніпровців. Олександр вдома ходить у гумових чоботах, адже води у будинку – уже на шість сантиметрів.

Місцеві кажуть, що вулицю затоплює щовесни, бо вона перебуває на найнижчому рівні в районі. За словами мешканців, третій сезон просять владу полагодити дренажну систему, а ті виправдовують бездіяльність дефіцитом грошей.

"Насосів нам не дають, грошей також. Кажуть – плавайте на човнах", – розповідає мешканка вулиці Семипалатинської Наталя Шептій.

Голова квартального комітету Сніжана Дехтяренко пояснює: "У нас на вулиці стоїть насос, проте він, як бачите, не працює".

Комунальники, натомість, звинувачують у підтопленнях самих мешканців. "Це найнижча точка, джерела. Населення, хочу подякувати – позасмічували ті канали, які мали сюди входити", – розповідає начальник відділу комунального господарства Амур-Нижньодніпровського району Юрій Зінченко.

Рятувати людей від раптової великої води доводиться оперативникам ДСНС.

"Було повне озеро людей, було багато води у людей у подвір'ях. Ви бачите, що площа дуже велика – порядку трьох вулиць, охопило три гектари. Якість прогнози робить я поки не можу", – каже начальник пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Іван Бебецкул.

За добу рятувальники відкачали у цьому районі майже 10 тонн води. Лише так помешкання вдалося врятувати від великої води. Щоб уникнути підтоплень, рятувальники качатимуть воду ще щонайменше добу.

Наталя Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпро, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

На Харківщині та в Дніпрі настав квітневий "сніговий апокаліпсис" – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Аеророзвідка тільки починається": як легендарний 54-й батальон бойове злагодження проходив
Наступний матеріал
Учасники – воїни АТО: проект "Ігри Героїв" вийшов на міжнародний рівень
Loading...

Сніговий дайджест: що принесли країні чотири дні негоди та "диких" опадів

Снігова пастка на дорогах Одещини: як курсують автобуси та рятуються "заблоковані"

"Сніговий циклон пішов, та насувається новий": що прогнозують синоптики українцям