ОХМАТДИТ
ОХМАТДИТ Фото із відкритих джерел

Друга спроба: "Охматдит" знову шукає головного лікаря

Якщо до п'ятниці, 26 травня, претенденти принесуть до МОЗ усі необхідні документи, то вони автоматично потрапляють до другого туру відбору

На посаду головного лікаря Національної дитячої лікарні "Охматдит" наразі претендують 10 кандидатів. Їх відібрали члени комісії при Міністерстві охорони здоров'я, передає "5 канал".

Якщо до п'ятниці, 26 травня, претенденти принесуть до МОЗ усі необхідні документи, то вони автоматично потрапляють у другий тур відбору. Потому конкурсанти матимуть презентувати стратегію розвитку закладу на три роки. Переможе той, за кого одноголосно проголосують усі члени комісії, яких усього 12 чоловік.

"Це має бути людина з п'ятирічним досвідом керівного стажу. Плануємо вже протягом тижня зробити публічний відкритий конкурс, де майбутні кандидати виступлять зі своїми презентаціями. І члени комісії у присутності представників колективу будуть це все вислуховувати і потім будуть голосувати", – розповіла заступник міністра охорони здоров'я Оксана Сивак.

Нагадаємо, МОЗ цьогоріч вже вдруге оголошує відкритий конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря установи. В березні обрати гідного не вдалося, бо не всі члени комісії підтримали кандидата. У попереднього чільника контракт закінчився наприкінці лютого – Юрій Гладуш керував лікарнею понад 13 років. Брати участь у відкритому відборі він не захотів.

Попередній матеріал
Вітчизняні митці закликають депутатів ухвалити закон про мовні квоти на ТБ
Наступний матеріал
"Лягай на землю" або отримуй по ногах: в окупованому Криму відбулися чергові обшуки
Loading...