5 канал

Комаровський про медичну реформу: "Ніхто поняття не має, що воно таке, навіть медичні працівники"

Комаровський про поїздки відомих українців у РФ

На сьогодні помирає 10 людей, а гроші на порятунок є тільки на одного. Про таке заявив у суботу, 6 травня 2017 року, у програмі "Рандеву" відомий український лікар Євген Комаровський.

"Зразу ж витікає перша глобальна проблема реформи охорони здоров'я, яка полягає у повній відсутності комунікацій між МОЗом і суспільством. Тобто реформа, яка стосується кожного жителя країни, ніхто поняття не має, що воно таке. Навіть медичні працівники", – наголосив Комаров. 

На сьогодні реально помирає 10 людей, а гроші на порятунок є тільки на одного. Що б не робило МОЗ, воно врятує тільки одного з десяти. І знов-таки, з точки зору тих дев'яти, яким грошей не вистачило, МОЗ – убивця…" – сказав лікар.

"Це проблема національної безпеки країни... Потрібно терміново, – це не можна робити завтра, це треба було зробити вчора, тиждень тому, – зібрати РНБО. Це загроза національній безпеці країни, не тільки війна", – наголосив Комаровський.

Доктор Комаровський також розповів, що його кожен день запрошують на лекції в РФ. Комаровський також прокоментував поїздки відомих українців у РФ: "Поки не їжджу, але я зараз починаю переосмислювати все це. І, мабуть, буду їздити. Просто мені противно зараз читати те, що пишуть про тих, хто їздить. І я вважаю, що буде неправильно, якщо я їх кину. Це буде нечесно. Питання в тому, що треба чітко розуміти, хто, до кого і куди їздить. Якщо я їжу до своїх пацієнтів, які мені вірять, і я можу врятувати, вилікувати, допомогти дітям, я буду їздити. Хоча я прекрасно розумію, що купа наших людей напишуть з цього приводу".

Дивіться повну версію інтерв'ю:

Попередній матеріал
Президент щодо старту Євробачення-2017: Іноземні гості повинні повернутися додому з яскравими враженнями про Україну
Наступний матеріал
Під Києвом відбувся забіг на честь загиблого "кіборга" Ігоря Брановицького
Loading...

Доктор Комаровський: Треба негайно скликати РНБО

Голова асоціації власників зброї: Держава має законом забезпечити право громадян на збройний самозахист

"Вільні люди мають зброю": коли держава дозволить українцям самозахист - спецрепортаж