5 канал

Голова асоціації власників зброї: Держава має законом забезпечити право громадян на збройний самозахист

Держава зобов'язана забезпечити не просто право на збройний захист, а виконати Констиуцію - створити врешті законодавче поле для забезпечення недоторканності приватної власності і життя громадян. Таку думку вислови голова «Української асоціації власників зброї»  Георгій Учайкін.

На нічний чайок завітав великий ентузіаст вогнепальної зброї, голова ГО "Українська асоціація власників зброї" Георгій Учайкін. У зв'язку з війною та мілітаризацією окупованих регіонів і прифронтових теренів у рази зріс "чорний ринок" озброєння. Пішла вгору статистика злочинів із застосуванням нелегальної зброї. Але проблеми саме у власників легальних стволів – закони про її придбання, реєстрацію, професійне навчання, зберігання, а головне – чіткі регламенти застосування, просто відсутні. Усе тримається на застарілих наказах МВС, а реальні законопроекти роками припадають парламентським пилом.

З Георгієм Учайкіним чаювали про фобії та ризики приватних озброєнь, про "чорний ринок" та дозвільну процедуру, про самозахист як злочин і про антизброярське лоббі, про безправ'я беззбройних та "нагородну армаду" недоторканних та захищених, про рух "вільні люди мають зброю" і про те, хто має право стати "вільним".

Попередній матеріал
Забудовний скандал у центрі Києва: Нацмузей історії України може "сповзти" з гори
Наступний матеріал
Штаб АТО: На передовій не вщухає канонада – 65 обстрілів за добу, двоє бійців поранені
Loading...

Полторак обговорив із представниками Конгресу США можливість надання Україні зброї

На Харківщині затримали вщент забитий зброєю автомобіль – відео та фото

"Вільні люди мають зброю": коли держава дозволить українцям самозахист - спецрепортаж