YouTube / Державний концерн \"Укроборонпром\"

Висока точність та кучність стрільби: "Укроборонпром" передав Нацгвардії нові БТР

Силовики отримали сучасні БТР-3ДА

Державне підприємство "Київський бронетанковий завод" виготовило й передало Національній гвардії України партію БТР-3ДА. Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпром".

Відомо, що нові бронетранспортери вже пройшли успішні випробування на одному з військових полігонів Київської області. БТР здійснила марш-кидок по бездоріжжю, долала перепони з окопів, колійних мостів, танкових колій. Перевірку пройшло й штатне озброєння машини.

Окрім того, у прес-службі "Укроборонпрому" розповіли, що БТР-3ДА оснащений бойовим модулем "Штурм-М" із 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1. Вона може здійснити 330 пострілів за хвилину. Високої точності та кучності стрільби допомагає досягти сучасний цифровий комплекс з лазерним далекоміром, а також стабілізатор гармати.

"Укроборонпром" передав НГУ нову партію БТР: техніка в дії – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Також на бронетранспортері встановлений 7,62-мм кулемет, автоматичний гранатомет, комплекс керованого озброєння "Бар'єр". Останній дозволяє пробити броню товщиною як мінімум 800 мм на відстані до 5 км.

Нагадаємо, в "Укроборонпромі" анонсували передачу чергової партії танків Т-80 для Високомобільних десантних військ України. Раніше важка бронетехніка ніколи не стояли на озброєнні цього роду військ. Наразі, у кожній з п'яти бригад українських десантників сформована танкова рота, на озброєнні якої стоять танки.

Попередній матеріал
Князєв розповів, коли у суді опиняться справи щодо сутичок у Дніпрі на 9 травня
Наступний матеріал
Медична реформа: Кількість законопроектів скорочено вдвічі – Супрун
Loading...

Стало відомо, коли відбудуться випробування нової української РСЗВ "Верба"

Модифікація "Фантому", "Шершень" та "Дуплет": що представила Україна на виставці IDEF-2017

"Укроборонпром" розробить спільно з міжнародними партнерами модифікацію Ан-132