Справа щодо сутичок у Дніпрі
Справа щодо сутичок у Дніпрі 5.ua

Князєв розповів, коли у суді опиняться справи щодо сутичок у Дніпрі на 9 травня

Наразі оголошено про підозру 16 учасникам заворушень, ще щодо 4 справи скеровано в прокуратуру

Чотирьом поліцейським мають оголосити підозру в сутичках на 9 травня у Дніпрі. Про це заявив голова Національної поліції Сергій Князєв, передає "5 канал". 

За словами Князєва, відсторонених керівників відомства на посадах не поновлять.

"Ми визнали службовим розслідуванням, задокументували дію чи бездіяльність керівників вищої та середньої ланки підрозділу поліції Дніпра. Та кількість керівників, яких ми відсторонили від виконання службових обов'язків, так і залишиться, не зменшиться", – зазначив Князев.

Він також додав: "Відносно 4 працівників поліції матеріали скеровано у прокуратуру для прийняття рішення в рамках кримінального провадження щодо їх дій чи бездіяльності. Ми думаємо, а ми вели консультативні бесіди з прокуратурою, що їм буде оголошено підозру у найближчий час".

Крім того, чільник Нацполіції заявив, що вже найближчим часом будуть скеровані до суду кримінальні провадження щодо низки осіб, причетних до подій 9 травня у Дніпрі. Наразі оголошено про підозру 16 учасникам заворушень. 

"Ця прикра ситуація, яка відбувалася в Дніпрі, дала можливість провести роботу з усіма головними управліннями Національної поліції в областях, щоб не повторити помилок в інших регіонах під час масових заходів, які відбуваються щоденно на території нашої держави", – додав Князев. 

Як інформував 5.UA, внаслідок бійки 9 травня були травмовані 14 людей. Тоді молодики у спортивній формі напали на ветеранів АТО Прокуратура Дніпропетровської області порушила кримінальне провадження за фактом перевищення поліцейськими своїх повноважень. Із посад звільнили керівників поліції міста та області.

Попередній матеріал
Поліція Дніпропетровщини пересідає на новенькі Mitsubishi
Наступний матеріал
Висока точність та кучність стрільби: "Укроборонпром" передав Нацгвардії нові БТР
Loading...