ukroboronprom.com.ua

Модифікація "Фантому", "Шершень" та "Дуплет": що представила Україна на виставці IDEF-2017

Український "Фантом" вразив турецьких партнерів своєю мобільністю та адаптивністю до різних видів обладнання та озброєння

На міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF-2017, що цими днями проходить у Туреччині, Україна представила останню модифікацію безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом". Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

"Український "Фантом" вразив турецьких партнерів перш за все своєю мобільністю та адаптивністю до різних видів обладнання та озброєння, в тому числі протитанкового", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, українці на виставці показали можливі варіанти комплектації "Фантому" для виконання різних завдань: розвідка, вогнева підтримка, евакуація поранених, доставка боєприпасів, спостереження на блокпостах, джерело живлення тощо.

Як стало відомо, наразі українські розробники продовжують вдосконалювати "Фантом", і після проходження державних випробувань він буде готовий до запуску у серійне виробництво.

Крім того, повідомляється, що Україна на IDEF-2017 презентує комплекс активного захисту "Шершень" ("Заслін"), що встановлюється на легку та важку бронетехніку, систему тандемного динамічного захисту останнього покоління "Дуплет", а також станцію оптико-електронного придушення "Адрос" КТ-01 АВЕ, що призначена для високоефективного захисту вертольотів від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення.

Додамо, що Міжнародна виставка оборонної промисловості IDEF проводиться у Туреччині вже втринадцяте. Це одна з найважливіших та найбільших за масштабами у Європі виставок оборонних технологій у сфері ОПК.

Нагадаємо, український БТР-безпілотник "Фантом" увійшов до Топ-5 найкращих експонатів IDEX-2017.

Як повідомлялося, у грудні торік БТР "Фантом" продемонстрував свої здатності на одному з військових полігонів у Київській області. Демонстрація відбулась під час "критично складних погодних умов" у вигляді крижаного дощу.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Радіолокаційна станція МР-18: українська розробка ладна бачити літаки з технологією "Стелс" – фото

РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18

Попередній матеріал
Омелян розповів, коли відновлять авіасполучення між Україною і РФ
Наступний матеріал
Туреччина обурена рішенням Трампа про поставку зброї сирійським "терористам"
Loading...