Укроборонпром

Випробування "диво-машини": як БТР "Фантом" показував силу під час крижаного дощу

"Фантом" може не тільки доставляти боєкомплекти та вантажі, але й швидко евакуйовувати поранених з "передка"

У четвер, 8 грудня, БТР "Фантом" продемонстрував свої здатності на одному з військових полігонів у Київській області. Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

"Безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб "Фантом" від ДП "Спецтехноекспорт", який входить до складу ДК "Укроборонпром", показав свої бойові можливості керівному складу Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України та Збройних сил України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, демонстрація відбулась під час "критично складних погодних умов" у вигляді крижаного дощу. БТР "Фантом" відпрацював переміщення по умовному полю бою, збір оперативної інформації, зайняття позиції для вогню та знищення умовних цілей.

"Безпілотний БТР "Фантом" виконав усі встановлені завдання та продемонстрував широкі можливості застосування в умовах сучасної війни. Окрім того, цифрові технології розпізнавання цілей, у поєднані із сучасним прицільним комплексом, дають "Фантому" можливість вести точний вогонь за будь-яких умов, що є гарантією успішного виконання бойових завдань", - наголосив керівник ДП "Спецтехноекспорт" Павло Барбул.

/
/
/

Як зазначається, "Фантом" може доставляти боєкомплекти та вантажі через зони, які знаходяться під загрозою обстрілу противника або в зоні ризику замінування, безпечно і швидко евакуйовувати поранених з полю бою.

Окрім того, встановлення на “Фантом” ПТРК дозволяє отримати малопомітний, мобільний та ефективний засіб знищення бронетехніки противника.

Нагадаємо, 8 грудня "Укроборонпром" провів випробування вогневого "Мисливця" з німецьким двигуном.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Економіст, демограф і соціолог Елла Лібанова в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Капітан команди ФК "Зеніт": "Кубок героїв АТО" став реабілітацією для бійців
Loading...

"Укроборонпром" провів випробування вогневого "Мисливця" з німецьким двигуном

Показ техніки, концерт та польова кухня: чим дивували місцевих бійці 59-ї мотопіхотної бригади

У Генштабі звітують про успішне завершення випробувань зенітних ракет поблизу Криму

Президент особисто випробував БТР-4 перед відправкою партії машин на фронт