Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": Економіст, демограф і соціолог Елла Лібанова в ефірі "5 каналу"

Бесіду із професором дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Професорські чаювання, то вам не шури-мури. Найкращий демограф Елла Лібанова знає про нас все, або майже все. Наприклад, куди подівся "совєтський народ", скільки у нас пасіонаріїв, коли ж якість переросте у кількість або коли кількість знищить нову якість суспільства.

Утворення єдиної політичної нації — це незворотнє? Чи зможе клас пенсіонерів відібрати у молоді майбутнє? У нас є час, чай і натхнення розпитати про все Еллу Лібанову сьогодні", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 9 грудня, 2016 року, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітає науковець у галузі соціоекономіки, демографії та економіки праці, академік НАН України, доктор економічних наук, професор та заслужений економіст України.

Повну версію програми дивіться о 23:10 на "5 каналі" або наживо на нашому сайті.

Читайте також: Супрун: Де держава закуповує вакцини і чи вистачить їх українцям

Facebook / За Чай.com

Довідка. Лібанова Елла Марленівна народилася у місті Києві. У 1971 закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д. С. Коротченко (нині Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана).

У 1977 захистила кандидатську дисертацію, а у 1983 — докторську дисертацію. З 1977 по 2000 працювала у Раді з вивчення продуктивних сил України НАН України (від посади старшого інженера до завідувача відділу).

З 2000 по 2005 була науковим консультантом Президента України. У 2003 — заступник директора з наукової роботи Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, створеному нею разом з академіком НАН України С. І. Пирожковим. З 2007 очолює Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України.

Є автором понад 200 праць, опублікованих в українських та міжнародних наукових виданнях, зокрема понад 30 наукових публікацій у міжнародних виданнях — ООН‚ Світового банку‚ ЮНІСЕФ‚ МОП тощо

Відзнаки та нагороди: Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2003), подяка Кабінету Міністрів України (2004), орден княгині Ольги III ступеня (2009), орден княгині Ольги II ступеня (2013), лауреат Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття" в номінації "Знакова постать" (2012).

Дивіться також: Леньо: Ми просто зобов'язані дивитися, думати й змінювати свої погані смаки до життя

Попередній матеріал
Розслідування WADA викрило понад 1 тисячу російських спортсменів, що вживали допінг
Наступний матеріал
Випробування "диво-машини": як БТР "Фантом" показував силу під час крижаного дощу
Теги:
Loading...

Лібанова: Якби не було такої запеклої боротьби в Донбасі, не знаю, що було б на Харківщині і Дніпропетровщині

НАН: Україні загрожує демографічна криза

Як війна на Донбасі змінює демографічну карту України: дослідження

Дмитро Хуткий про соціологічні тренди та політичну соціологію України – інтерв'ю

Соціолог про "братські народи": як змінилося ставлення українців до росіян

Україна прощається з визначним економістом та "інтелектуальним послом" Богданом Гаврилишиним