"Професорські чаювання, то вам не шури-мури. Найкращий демограф Елла Лібанова знає про нас все, або майже все. Наприклад, куди подівся "совєтський народ", скільки у нас пасіонаріїв, коли ж якість переросте у кількість або коли кількість знищить нову якість суспільства.
Утворення єдиної політичної нації — це незворотнє? Чи зможе клас пенсіонерів відібрати у молоді майбутнє? У нас є час, чай і натхнення розпитати про все Еллу Лібанову сьогодні", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.
Сьогодні, 9 грудня, 2016 року, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітає науковець у галузі соціоекономіки, демографії та економіки праці, академік НАН України, доктор економічних наук, професор та заслужений економіст України.
Повну версію програми дивіться о 23:10 на "5 каналі" або наживо на нашому сайті.
Читайте також: Супрун: Де держава закуповує вакцини і чи вистачить їх українцям

Довідка. Лібанова Елла Марленівна народилася у місті Києві. У 1971 закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д. С. Коротченко (нині Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана).
У 1977 захистила кандидатську дисертацію, а у 1983 — докторську дисертацію. З 1977 по 2000 працювала у Раді з вивчення продуктивних сил України НАН України (від посади старшого інженера до завідувача відділу).
З 2000 по 2005 була науковим консультантом Президента України. У 2003 — заступник директора з наукової роботи Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, створеному нею разом з академіком НАН України С. І. Пирожковим. З 2007 очолює Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України.
Є автором понад 200 праць, опублікованих в українських та міжнародних наукових виданнях, зокрема понад 30 наукових публікацій у міжнародних виданнях — ООН‚ Світового банку‚ ЮНІСЕФ‚ МОП тощо
Відзнаки та нагороди: Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2003), подяка Кабінету Міністрів України (2004), орден княгині Ольги III ступеня (2009), орден княгині Ольги II ступеня (2013), лауреат Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття" в номінації "Знакова постать" (2012).
Дивіться також: Леньо: Ми просто зобов'язані дивитися, думати й змінювати свої погані смаки до життя