5 канал

Лібанова: Якби не було такої запеклої боротьби в Донбасі, не знаю, що було б на Харківщині і Дніпропетровщині

Крим не був зруйнований, і мешканці Донбасу на це піддалися, нагадала експерт

Частина жителів Донбасу, які повірили у "ЛНР" і "ДНР", орієнтувалися на те, що Крим був анексований без крові. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. Птухи НАНУ Елла Лібанова.

"Я взагалі переконана в тому, що якби не було такого розвитку подій у Криму, Донбасу не було б. Частина людей, які на Донбасі піддалися на умовляння, що в "незалежній" "ЛНР/ДНР" буде краще жити, виходили ще з того, що Крим "відокремився" - був анексований - від України без крові", - зазначила вона.

Експерт додала: "Крим не був зруйнований, і вони на це піддалися. Якби не було такого розвитку в Криму, я абсолютно переконана, в Донбасі воно б пішло по-іншому. Але якби не було такої запеклої боротьби в Донбасі, я не знаю, що би було в Харківській, Дніпропетровській областях".

Нагадаємо, днями у столиці член Президії НАН України, директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. Птухи НАН України академік Елла Лібанова презентувала Національну доповідь "Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі". Однією з основних тез документа, на якому акцентували увагу під час презентаційної доповіді стало те, що ідею соборної України підтримує 71% населення держави.

Попередній матеріал
У Дніпропетровську рятують бійця, який був тяжко поранений під Авдіївкою
Наступний матеріал
Розвідка розсекретила ще двох російських військових-злочинців на сході України
Теги:
Loading...

За останні два роки маємо майже 20% зростання підтримки незалежності України – соціолог

10% українців позитивно ставляться до Путіна - представник соцслужби

Життя в Україні потрібно робити настільки привабливим, щоб кримчани захотіли повернутися - соцопитування

Українці хочуть змін, але самі змінюватися не готові - опитування