gur.mil.gov.ua

Розвідка розсекретила ще двох російських військових-злочинців на сході України

Виявлені генерал-майор та полковник виявилися однокурсниками по навчанню у Тбіліському вищому артилерійському командному училищі

Українська розвідка викрила ще двох російських військовослужбовців, які воюють на сході України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГУР Міноборони.

Так, на посаді "начальника ракетных войск и артиллерии Южного военного округа (Ростов-на-Дону, Россия) ВС РФ" перебуває генерал-майор ЗС РФ Ярощук Степан Степанович, 1964 року народження.

gur.mil.gov.ua

З початком військової агресії Росії проти України генерал-майор ЗС РФ Ярощук безпосередньо відповідає за бойове застосування ракетних військ та артилерії на тимчасово окупованих територіях Донбасу, а також за обстріли підрозділів ЗСУ, мирного населення та об'єктів інфраструктури з території Росії. Для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії генерал Ярощук регулярно незаконно перетинає російсько-український кордон.

Окрім того, у ГУР заявили, що на посаді "начальника артиллерии 1 АК (Донецк, Украина) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного военного округа ВС РФ" перебуває полковник Ягельський Ігор Валентинович (Ягельский Игорь Валентинович), теж 1964 року народження. 

Полковник Ягельский - однокурсник генерал-майора ЗС РФ Ярощука по навчанню у Тбіліському вищому артилерійському командному училищі та безпосередній виконавець його злочинних наказів щодо обстрілів мирного населення та об'єктів інфраструктури України.

gur.mil.gov.ua

Українською стороною надана інформація представникам СММ ОБСЄ про наявність танків та артилерійських систем калібром понад 100-мм у районах Макіївка, Донецьк та Греково-Олександрівка.

Нагадаємо, ГУР МО України продовжує цілеспрямовано збирати факти щодо участі військовослужбовців ЗС РФ у військових злочинах на тимчасово окупованих територіях сходу України для подальшої передачі їх визначеним порядком до Міжнародного кримінального суду.

Як повідомляв 5.ua, 14 березня 2016 року українська розвідка встановила особу російського майора, який воює на Донбасі

Попередній матеріал
Лібанова: Якби не було такої запеклої боротьби в Донбасі, не знаю, що було б на Харківщині і Дніпропетровщині
Наступний матеріал
Кандидатуру Гройсмана на пост прем’єра можуть розглянути вже наступного сесійного тижня
Теги:
Loading...

ГУР заявляє, що військових із Сирії можуть перекинути на Донбас

ГУР: На Донбас з РФ перекидають "Гради", під Ясинуватою розгорнули радіолокаційний комплекс "Зоопарк-1"

Бойовики готуються до активних бойових дій на Донбасі - розвідка

На Донбас прибуло терористичне угрупування із Дагестану – розвідка

Розвідка повідомляє про низьку активність бойовиків біля Авдіївки через значні втрати військових РФ

Військові РФ на окупованих територіях Донбасу намагаються дискредитувати ОБСЄ - українська розвідка