Укроборонпром

"Укроборонпром" провів випробування вогневого "Мисливця" з німецьким двигуном

Попри крижаний дощ, техніка гідно показала себе на полігоні Київщини

В "Укроборонмромі" продемонстрували можливості передової цифрової системи управління вогнем. Її встановили на модернізованій версії БМП-1УМД, яка отримала назву "Мисливець". Про це повідомляє прес-служба концерну.

"Ця система здатна у автоматичному режимі розпізнавати та відслідковувати цілі та є одним із елементів створення роботизованих бойових модулів. Завдяки ній БМП-1УМД "Мисливець" може використовуватись не тільки як засіб транспортування та вогневої підтримки підрозділів, а й як автономна бойова одинця із дистанційним керуванням", - йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, "Мисливець" оснащений німецьким двигуном, сучасним бойовим модулем із гарматно-ракетним озброєнням та комплексом зниження помітності.

"Використання роботизованих бойових модулів дає багато переваг. Наприклад, завдяки їм значно скорочуються час відкриття вогню, бо система може самостійно розпізнати ціль та вести її на прицілі, очікуючи команди на постріл. Завдяки дистанційному керуванню, оператор може знаходитись у глибині позицій, поки бойовий модуль у цілодобовому режимі моніторить рубіж оборони", - зазначив директор Житомирського бронетанкового заводу Олексій Бабіч.

/
/

Нагадаємо, 5 грудня волонтери-розробники запустили в небо потужний "атакуючий в лоб" мультикоптер.

Попередній матеріал
ООН відправило на Донбас 54 вантажівки з гуманітарною допомогою
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - завершено
Loading...

В "Укроборонпромі" показали потужний модернізований гелікоптер Мі-24

"Укроборонпром" представив на виставці IDEAS-2016 макети "Оплоту", БТР-ів та протитанкові ракети

Волонтери People's Project збирають гроші на унікальний "Кровомобіль"

"Фантастична штука": Українські волонтери розробили унікальний безпілотник