The People\'s Project

Волонтери People's Project збирають гроші на унікальний "Кровомобіль"

Станом на сьогодні, машина проїхала понад 40 000 км та потребує ремонту практично після кожного виїзду

До Дня Збройних сил України, волонтери розпочали збір коштів на проект "Кровомобіль", який допоможе оперативно забезпечити кров’ю та її компонентами тяжкопоранених бійців в АТО. За збір коштів взявся Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project.

"Втрата крові – одна з найпоширеніших причин смерті у зоні АТО. Щоб врятувати якомога більше життів наших захисників, їм необхідно надати допомогу під час першої, так званої "золотої", години після поранення. Для цього потрібно транспортувати кров до пацієнта, а не навпаки", - пояснює лікар-ініціатор проекту "Кровомобіль", радник Міністра охорони здоров’я Ростислав Зауральський.

За його словами, з 2014 року у зоні проведення АТО діє один спеціально оснащений автомобіль, який дозволяє перевозити кров та її компоненти з дотриманням спеціального режиму транспортування. Його робота врятувала життя більше двом сотням бійців. Станом на сьогодні, машина проїхала понад 40 000 км та перевезла більше 100 літрів компонентів донорської крові.

Утім, активна діяльність в екстремальних умовах Сходу сильно послабила ресурс діючого "кровомобілю". Наразі він потребує ремонту практично після кожного виїзду.

"Більш того, навіть в умовах відносного "затишшя" на лінії фронту, однієї машини недостатньо для своєчасного реагування на всіх ділянках зіткнення", - наголошують волонтери.

The People\'s Project

"Суспільство не повинно забувати про своїх захисників. Проект "Кровомобіль" має діяти. Ми плануємо реалізувати його в три етапи. На першому етапі необхідно протягом 3-х місяців зібрати 457 237 грн. на новий автомобіль та обладнання. На другому – оновити обладнання в машині, яка вже працює в зоні АТО. Третій етап передбачає закупівлю 4-ох пересувних станцій для збору крові, які будуть діяти на усій території України", - повідомили в People’s Project.

Волонтери також відзначають, що таких машин у світі немає, комплектація українського "кровомобіля" є унікальною. Більше того, "кровомобіль" має величезний потенціал і після закінчення військових дій, уже у цивільних умовах.

Зробити внесок можна за посиланням.

Дивіться такожВолонтер розповів чого наразі потребують українські військові

Попередній матеріал
У Міноброни назвали найгарячіші ділянки фронту
Наступний матеріал
Місія ООН встановила 11 установ на окупованому Донбасі, де утримуються захоплені в ході війни особи

Волонтери передали на фронт оптики на 1 млн грн

Як віддати останнє і не забути про війну: у Києві вручили волонтерську премію "Євромайдан-SOS"

Волонтер розповів чого наразі потребують українські військові

"Забути все": Боєць, що вижив після смертельного поранення, потребує допомоги