Twitter / Петро Порошенко

Президент особисто випробував БТР-4 перед відправкою партії машин на фронт

Петро Порошенко відвідав Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова

Сьогодні Президент України з робочим візитом перебуває на Харківщині. Одним із пунктів поїздки стало відвідання Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. О.О.Морозова. Перші подробиці зустрічі оприлюднені у президентському мікроблозі у Twitter.

Петро Порошенко передав "низький уклін та велику подяку колективу підприємства: "Вдячний колективу Харківського конструкторського бюро, який робить все, щоб до славного українського війська надходила сучасна зброя".

Президент упевнений, що оборонна промисловість здатна виконати завдання державного замовлення та задовольнити потреби оборонців держави у сучасному озброєнні. "Відродження, яке продемонстрував "Укроборонпром", є незворотнім. Ці зусилля призведуть до різкого зростання обороноздатності держави", – запевнив Петро Порошенко.

Окрім цього, глава держави особисто випробував БТР-4, виготовлений фахівцями ХКБМ ім. Морозова. "Сьогодні ці красені-БТРи дуже чекають у військах. Невдовзі вони надійдуть у 92-гу бригаду на передову", – зазначається на сторінці Петра Порошенка у Facebook. Нагадаємо, 92-га окрема механізована бригада зараз утримує лінію фронту на Луганщині.

Під час робочої поїздки до Харківської області Петро Порошенко відвідав Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут", де запустили першу в Україні ядерну установку світового значення.

Попередній матеріал
Президент заявив, що підтримає будь-яку кандидатуру прем'єра від "старої" коаліції
Наступний матеріал
У Китаї відкриють найрозкішніший в світі готель - у стилі бароко
Loading...

Порошенко: 29 березня парламент має ухвалити новий склад Кабміну

У Кремлі відхрестилися від домовленості Порошенка і Путіна щодо звільнення Надії Савченко

Результати зустрічі Порошенка з командирами ЗСУ

На озброєння українського війська прийнята нова модифікація БТР-4

В конструкцію БТР-4 внесено вже понад 100 поправок з урахуванням досвіду боїв – Порошенко

Нацгвардія отримує новітні БТР-4 від "Укроборонпрому"