Кабмін
Кабмін ZN.ua

Порошенко: 29 березня парламент має ухвалити новий склад Кабміну

29 березня Верховна Рада України має ухвалити новий склад Кабінету міністрів

Про це заявив Президент Петро Порошенко. Під час відвідування Харківського національного університету внутрішніх справ глава держави зауважив, що підтримає будь-яку кандидатуру нового прем'єра. Порошенко очікує, що кандидатуру чільника Кабміну вже цього тижня визначить Рада коаліції.

Президент підкреслив, що "в українських інтересах 29 березня уряд має бути проголошений". Глава держави додав, що керівники парламентських фракцій, народні депутати мають підійти до цього питання з усією відповідальністю і не намагатись звинувачувати інших.

Петро Порошенко наголосив, що ані уряду, ані коаліції, ані парламенту не потрібно ховатись від відповідальності: "Кожен має робити свою роботу – парламент і коаліція свою, уряд — свою, Президент — свою".

"Я сподіваюся, що в найкоротші терміни ця політична криза буде вирішена. Я чітко заявляв про два шляхи виходу з політичної кризи. Я прийму будь-який з цих шляхів. І очікую на подальші рішення як парламентської коаліції, так і найбільшої партії Петра Порошенка і персонально Президента Порошенка", - заявив сьогодні прем'єр Арсеній Яценюк.

"Ми забезпечили фінансування всіх потреб та зобов'язань держави без жодних затримок та в повному обсязі. У разі продовження та дотримання у майбутньому такої фіскальної консолідації та ощадного ставлення до коштів платників податків - це дозволить нам зменшити боргове навантаження, а це, в свою чергу, допоможе зменшити темпи інфляції та тиск на валютний ринок", - зазначила Наталія Яресько.

"Якщо раніше нам треба було позичати 10 % від загальних доходів бюджету і закривати дірку, тому що дірка 10% була у бюджеті, то зараз вона стала тільки 2,5%. Це єдина правильна політика, яку демонстрував цей уряд і міністр фінансів", - додав Яценюк.

Як повідомляв 5.ua, 14 березня 2016 року Юрій Луценко заявив, що у "БПП" є кандидатура на посаду прем'єра.

Попередній матеріал
Видатки на безпеку та оборону в Україні зросли на 50% - Мінфін
Наступний матеріал
Яресько повідомила, скільки коштує Україні обслуговування боргу
Теги:
Loading...

Яценюк пояснив, чому зарплати ростуть не так швидко, як би хотілося

Яценюк: Я очікую на подальші рішення "БПП" і персонально Президента

Питання нового прем'єра розглядатимуть наступного тижня - Луценко