Ліки
Ліки http://energolife.info

Перші результати "Доступних ліків": в аптеках ціни на медикаменти з переліку МОЗ знизились на 87%

  Програма "Доступні ліки" стартувала в Україні 1 квітня

  Урядова програма "Доступні ліки" у 2,5 рази збільшила споживання лікарських засобів та на 87% знизила їх ціни в аптечній мережі. Про це в Івано-Франківську на прес-конференції повідомив заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик, пише "Укрінформ".

  "Програма "Доступні ліки" за перші тижні дала позитивний результат. Найперше, кількість споживання ліків, які є в програмі, зросла у 2,5 рази, і ціни на лікарські засоби, які увійшли в перелік, знизились в аптечному сегменті на 87%", – повідомив Ілик.

  Заступник очільниці МОЗ також розповів, що в перелік програми увійшли лікарські засоби 157 найменувань. Їх виробники – компанії Європи, Індії Ізраїлю та України.

  "Щонайменше 4 лікарські засоби, які мали б видаватися безкоштовно, надходять в аптечну мережу з перебоями. Це відбувається тому, що виробники не розрахували своїх виробничих потужностей і не можуть забезпечити такий великий обсяг лікарських засобів, попит на які зараз зростає в рамках реалізації проекту. Ми провели перемовини з ними. Є запевнення з боку фармвиробників, що ці лікарські засоби в повному обсязі будуть забезпечені до кінця травня", – зазначив Ілик.

  Як повідомляв 5.UA, програма "Доступні ліки" стартувала в Україні 1 квітня 2017 року. Пацієнти можуть безкоштовно, або з невеликою доплатою отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

  Нагадаємо, напередодні МОЗ оприлюднило перелік препаратів за програмою "Доступні ліки", вартість яких відшкодовуватимуть.

  Попередній матеріал
  Північна Корея вкотре провела запуск балістичної ракети, поціливши в Японське море
  Наступний матеріал
  Світоліна виграла тенісний турнір WTA серії в Римі
  Loading...

  Супрун застерегла депутатів від провалу медичної реформи

  Гонтарева заявила, що сприятиме голові МОЗ у реформуванні системи охорони здоров'я

  Вперше в Україні: майбутніх вінницьких медиків протестують за стандартами США

  "Доступні ліки": за яким принципом працює програма в Україні

  В Україні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

  Комаровський про медичну реформу: "Ніхто поняття не має, що воно таке, навіть медичні працівники"