фото persha.kr.ua

"Доступні ліки": МОЗ оприлюднило перелік препаратів, вартість яких відшкодовуватимуть

  У списку понад 150 препаратів виробництва НІмеччини, Польщі, Туреччини, Індії та інших країн

  Міністерство охорони здоров'я оприлюднило Реєстр лікарських засобів, які українці безкоштовно або з невеликою доплатою отримуватимуть за програмою "Доступні ліки". Нагадаємо, що йдеться про препарати від серцево-судинних хвороб, діабету другого типу та бронхіальної астми. Відповідний наказ та перелік оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я.

  Зазначимо, що у списку позначені 157 препаратів за міжнародною непатентованою назвою та торгівельними марками. У реєстрі також вказані форма випуску, дозування та кількість одиниць в упаковці для кожного лікарського засобу, а також строк реєстрації препарату.

  Крім того, МОЗ оприлюднив оптово-відпускну й роздрібну ціну кожного препарату, а також розмір відшкодування добової дози і розмір відшкодування упаковки препарату. Визначена урядом і сума доплати у тих випадках, коли вона необхідна.

  У переліку медичних препаратів – фармацевтичні виробники України, Словенії, Німеччини, Угорщини, Індії, Туреччини, Ізраїля, Греції, Франції, Мальти, Польщі, Іспанії, Ірландії, Фінляндії. З повним Реєстром лікарських засобів, що беруть участь в програмі "Доступні ліки", можна ознайомитися за посиланням.

  Зазначимо, що у переліку препаратів немає ліків з РФ. За словами в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, припинення імпорту ліків з РФ не зашкодить українцям.

  Як інформував 5.UA, з 1 квітня в Україні почала діяти програма "Доступні ліки".

  Попередній матеріал
  Україна та Канада підписали довгоочікувану оборонну угоду – Полторак
  Наступний матеріал
  Рішення стосовно абонплати на газ має бути призупинено – Президент
  Loading...

  "Безкоштовні ліки": що і як можна буде отримати в аптеках за програмою реімбурсації

  1 квітня в Україні починає діяти програма "Доступні ліки"

  Припинення імпорту ліків з РФ не зашкодить українцям – Супрун