Полторак і Сінгх Сейджан
Полторак і Сінгх Сейджан Facebook / Степан Полторак

Україна та Канада підписали довгоочікувану оборонну угоду – Полторак

  Відповідний документ дозволить покращити забезпечення ЗСУ сучасною військовою технікою та озброєнням

  У понеділок, 3 квітня, міністри оборони України та Канади Степан Полторак і Харджит Сінгх Сейджан підписали оборонну угоду між країнами. Про це звітував Степан Полторак на сторінці у Facebook.

  За його словами, цей візит до Канади є "історичним", оскільки це перший за роки незалежності дипломатичних відносин візит міністра оборони України до цієї країни.

  У ході візиту сторони підписали "Домовленість про оборонне співробітництво між Міністерством оборони України та Міністерством національної оборони Канади і ЗС Канади".

  "Цей документ важливий для військової співпраці та сприятиме налагодженню практичних контактів із представниками оборонної промисловості Канади. Це дозволить покращити забезпечення ЗС України сучасною військовою технікою та озброєнням", – запевнив Полторак.

  Як відзначив український міністр оборони, надзвичайно важливою є дорадча допомога Канади щодо реформування ЗС і Міноборони України.

  "Але я думаю, що це тільки початок нашої великої дружби і розширення наших можливостей. Підписання того документу, який ми плануємо буквально зараз підписати, надасть нам можливість розширити нашу співпрацю, зробити цю співпрацю більш конструктивною і корисною як для України, так і Канади. Дуже сподіваюся на подальше розширення і покращення нашого співробітництва", – зазначив Полторак.

  Додамо, що Угода про співробітництво між міністерствами оборони Канади та України є міжвідомчим договором, необхідним для відкриття Україні доступу до канадського ринку зброї.

  Як відзначили у канадському МЗС раніше, Україна є епіцентром боротьби за демократію.

  Попередній матеріал
  Кількість жертв від теракту в метро Санкт-Петербурга збільшилася – ЗМІ
  Наступний матеріал
  "Доступні ліки": МОЗ оприлюднило перелік препаратів, вартість яких відшкодовуватимуть
  Loading...

  Канада не зніме санкції з Росії, доки Кремль не почне виконувати Мінські домовленості

  Канадські поліцейські навчатимуть українців техніці самозахисту

  До України прилетіли 25 канадських хірургів – оперуватимуть з півсотні бійців АТО