Верховна Рада
Верховна Рада "5 канал" / Леся Головата

Масові протести та роковини кривавих розстрілів на Майдані: про що говорили в Раді

Читайте по-русски
Голова комітету з питань здоров'я нації розповів про карантин для українців, які прилетіли з Китаю

Масові протести в регіонах проти розміщення евакуйованих із Китаю українців та 6-та річниця кривавих розстрілів на Майдані – теми, які обговорюють депутати в кулуарах парламенту.

"Те, що ні Міністерство охорони здоров’я, ні українській уряд не зробили нічого для того, щоб той сором, який ми зараз спостерігаємо в Україні з прийняттям українців з Китаю, припинився, викликає більше запитань. Ми категорично не погоджуємося з такою жахливою організацією евакуації українських громадян. Очевидно, нічого крім сорому не можуть викликати численні акції, які проходять на заході і сході України. Ми закликаємо всіх не спекулювати на цій жахливій темі, з розумінням поставитися до того, що люди, яких ми евакуюємо з Китаю, – це наші земляки, українці. Інші країни зробили це дуже давно", – сказав депутат "ЄС" Микола Княжицький. 

Також ситуацію щодо карантину для громадян України, які прибули з Китаю, пояснив депутат "Слуги народу" та голова комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький. 

"Не дай Боже, у когось з них з'являться симптоми застуди, навіть не коронавірусу, то вони будуть перенаправлені в інфекційне спеціалізоване відділення, яке повністю перевірене ВООЗ і готове для прийняття таких хворих. Весь персонал, який там перебуває, він також протягом 14 днів не матиме змогу покинути санаторію", – розповів Радуцький. 

Детальніше дивіться у включенні Лесі Головатої:

Як повідомляв 5.UA, панахида за загиблими під час подій Євромайдану розпочалася близько 12-ї години в Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Попередній матеріал
Пленарне засідання ВР: розглядають тисячі правок до земельної реформи
Наступний матеріал
Здійснюється спроба запустити ерозію в суспільстві – військовий експерт про паніку через коронавірус
Loading...

Прип’яті – 50 років: місто-привид – очима його жителів

Прип'яті – 50 років: до і після трагедії

Перша річниця інтронізації Митрополита Епіфанія: яким був цей рік для ПЦУ

"Читав вірша про злодія у присутності члена Компартії": яким Україні запам'ятався Василь Симоненко

Отримання Томосу можна порівняти з Актом проголошення незалежності – Епіфаній звернувся до українців

Рік з ПЦУ: яким було богослужіння в Михайлівському соборі