Ірина Луценко
Ірина Луценко 5 канал

Луценко заявила про відставку і дала 7 порад Зеленському

  Читайте по-русски
  Також представник Президента у Верховній Раді прозвітувала про свою діяльність

  Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко подала заяву про звільнення з цієї посади, прозвітувала про свою діяльність і дала сім порад новообраному главі держави Володимиру Зеленському. Про це вона розповіла під час брифінгу у Верховній Раді в п'ятницю, повідомляє "Укрінформ".

  "Ключовим завданням у цей період переді мною була побудова ефективної і конструктивної співпраці з депутатськими фракціями і групами, в основному опозиційними, з коаліцією, комітетами Верховної Ради, від успішності якої залежала підтримка парламентом законодавчих ініціатив держави", – сказала Луценко, зазначивши, що стала представником Президента у ВР, коли з коаліції вже вийшло 3 фракції.

  "У цілому за 5 років парламентом підтримано понад 200 законодавчих ініціатив Президента Порошенка, які дозволили ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, яка створила дороговказ для України до Європейського Союзу, закріпити відмову України від політики позаблоковості – на сьогоднішній день ми взяли курс на НАТО", – розповіла Ірина Луценко.

  За словами Луценко, парламентом підтримано низку фундаментальних законів, які мають визначальне значення для розвитку України на десятки років уперед. Це, зокрема, закони "Про національну безпеку", про реінтеграцію Донбасу, "Про дипломатичну службу", про валюту, медицину на селі, про інклюзивну освіту. Також Луценко відзначила ухвалення рішень щодо припинення дії Договору про дружбу з РФ, ратифікацію Угоди України з Нідерландами про співробітництіво щодо злочинів, пов'язаних із збиттям малазійського "Боїнга" та передачу Андріївської церкви під митрополію Вселенського патріархату. Депутат також зазначила, що за період виконання нею повноважень представника Президента було забезпечено ухвалення 54 ініційованих Главою держави законодавчих ініціатив. Також, як наголосила Ірина Луценко, Петро Порошенко став ініціатором найбільшої кількості змін до Конституції.

  Луценко зазначила, що внесла 60 законів, які стосуються, зокрема, виплати аліментів, криміналізації домашнього насильства, заборони сексуальної експлуатації дітей, недопуску російських спостерігачів на вибори, запровадження кримінальної відповідальності за незаконний перехід українського кордону.

  Також Ірина Луценко дала сім порад новообраному президенту Володимиру Зеленському: навчитися терпінню, пропонувати такі законопроекти, за які голосуватиме навіть опозиція, не слухати олігархів, чути своїх опонентів, співпрацювати з міжнародною коаліцією, вивчити державну мову та посилювати українське військо

  Нагадаємо, раніше Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що подав у відставку.

  Попередній матеріал
  Весні кінець: у Києві почалося метеорологічне літо
  Наступний матеріал
  Ситуація "паскудна": Ар'єв про можливість повернення Росії в ПАРЄ
  Loading...

  Клімкін подав у відставку з посади глави МЗС України

  Парубій заявив, що готовий піти у відставку тільки після підписання закону про мову

  Голова Миколаївської ОДА Савченко подав у відставку

  Справа Гандзюк: заступник голови Херсонської ОДА Рищук написав заяву про звільнення

  Справа Гандзюк: голова Херсонської ОДА Гордєєв написав заяву про відставку

  МОЗ вже тиждень без очільниці: що наразі відомо про справу Супрун і як це перешкоджає роботі міністерства