Павло Клімкін
Павло Клімкін Depositphotos

Клімкін подав у відставку з посади глави МЗС України

Читайте по-русски
Клімкін також сказав, що йде у політику, а саме народним депутатом у Верховну Раду

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін подав у відставку. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Щойно я написав заяву про відставку. В понеділок, в день інаугурації, спрямую її до Верховної Ради і до нового президента України. Я вважаю, що так правильно. Правильно по-людськи і правильно з точки зору політичної культури. Врешті-решт, нам вона потрібна", – сказав Клімкін.

Міністр також зазначив, що про свою відставку заздалегідь попередив новообраного президента Володимира Зеленського.

"У нього має бути право на свою зовнішньополітичну команду, на побудову зовнішньополітичної стратегії. Але я сказав, що буду допомагати там, де буде потрібно, і там, де збігаються наші принципи і наше бачення", – додав Клімкін.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=250505382477147"]

Він також заявив, що збирається балотуватися до Верховної Ради "з командою, з якою я поділяю цінності, принципи і бачення, як іти далі".

"На сьогодні потенціал нашої зовнішньої підтримки через політику, через емоції майже вичерпаний. Я розумію, чого хочуть українці, але також розумію, чого від нас чекає світ. У мене є дуже багато різних ідей, і я сподіваюся їх реалізувати. Тому я йду вперед , йду в політику, йду до Верховної Ради України", – сказав Клімкін у відеозверненні

Також політик зазначив, що до парламенту він піде з командою, з якою поділяє цінності, принципи, емоції і бачення, як йти далі.

"Все інше – потім", – резюмував Клімкін.

Нагадаємо, Зеленський досі не називав кандидата на посаду глави МЗС України, це призначення відбувається за квотою президента. У команді Зеленського міжнародним блоком поки опікується колишній міністр фінансів Олександр Данилюк. Раніше Данилюк неодноразово заперечував, що після обрання Зеленського очолить МЗС України, хоча такі пропозиції йому надходили.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше спікер ВР Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції у Верховній Раді. Таким чином, нині розпуск Верховної Ради неможливий. 

Попередній матеріал
Порошенко підписав указ щодо впровадження 5G: коли з'явиться в Україні
Наступний матеріал
У Дніпрі відбулися антитерористичні навчання силовиків
Loading...