Андрій Парубій у Раді
Андрій Парубій у Раді 5 канал

Парубій заявив, що готовий піти у відставку тільки після підписання закону про мову

Читайте по-русски
На підтримку спікера виступили дві фракції, які представляють коаліцію

Спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що невідкладно поставить на голосування пропозицію відкликати його з посади Голови Верховної Ради, але тільки після підписання законопроекту про мову. Таку заяву він зробив сьогодні, 24 квітня, під час пленарного засідання Верховної Ради України.

"Я невідкладно дав доручення, як і всі попередні рази, коли подібну заявку подавав і Рабінович, щоб негайно видали підписні листи. І я наголошую на тому, що ні на йоту цей процес не буде затримуватись. Збирайте підписи, колеги, і я вам обіцяю наступне: як тільки будуть зібрані необхідні підписи, я невідкладно поставлю це питання на голосування, з одним нюансом: після того, коли я, як Голова Верховної Ради України, поставлю підпис під законом про українську мову, а цей підпис буде незадовго", – наголосив Парубій.

Окрім цього, на підтримку спікера виступили дві фракції, які представляють коаліцію – "Народний фронт" і "Блок Петра Порошенка".

"Андрій Парубій залишається на посаді Голови Верховної Ради, і до жовтня ми ухвалимо ще десятки і десятки необхідних для України законів. Наявність Андрія Парубія на посаді спікера – це можливість не тільки втримати проукраїнську більшість до парламентських виборів, але й гарантія незмінності курсів держави, національного та зовнішньополітичного, незмінність курсу на членство в ЄС та НАТО", – заявив голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Нагадаємо, у Верховній Раді закінчують розгляд правок до мовного закону. Депутатам залишилось розглянути трохи більше сотні правок. Документ єдиний на порядку денному. Напередодні Голова Верховної Ради Андрій Парубій анонсував, що проголосувати законопроект можуть уже цього четверга.

Попередній матеріал
"Народний фронт" і БПП виступили проти звільнення Парубія
Наступний матеріал
Парламент продовжує розгляд закону про мову – відео
Loading...

У Верховній Раді закінчують розгляд правок до мовного закону – подробиці

Парламент продовжує розгляд закону про мову – відео

Голова ВР назвав дату ухвалення закону про мову

Пленарне засідання Верховної Ради: година запитань до уряду – трансляція

Продовження мовної епопеї: Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція

"Ви зможете опанувати відмінки": Сироїд радить Шуфричу все-таки підтримати закон про мову