Євген Рищук
Євген Рищук Facebook

Справа Гандзюк: заступник голови Херсонської ОДА Рищук написав заяву про звільнення

Читайте по-русски
Чиновник назвав "проплаченою маячнею" акцію з вимогою знайти й покарати убивць херсонської активістки Катерини Гандзюк "Хто замовив Катю Гандзюк?". Він висловив упевненість, що "справжній замовник" буде знайдений

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Євген Рищук, якого пов'язують зі справою про вбивство активістки Катерини Гандзюк, написав заяву про звільнення. Фото заяви він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Як всім відомо, в п'ятницю Глава ОДА Гордєєв написав заяву на звільнення. Мій крок такий же. Я прийшов в ОДА на запрошення Андрія Гордєєва і йду разом із ним", – написав Рищук.

"Три роки. Три плідних роки спільної командної роботи. Багато зроблено в області і для області. Чи шкодую я про те, що обміняв свою затишну життя на роботу в ОДА? Ні", - зазначає він. Наразі Рищук продовжить роботу на посаді депутата облради.

Також чиновник наголосив, що йому "не соромно", є що показати і чим пишатися: "Що я здобув? Моя посада – це досвід!!! Великий досвід і можливість допомагати людям і виконувати всі дані їм обіцянки. Я придбав сивину й повагу багатьох людей в області. Я працював, працюю і буду працювати на благо і для блага людей. Хоча, як я зараз розумію, що не всім це до душі"

Заява на звільнення Рищука
Заява на звільнення Рищука Facebook

Окрім цього, він назвав "проплаченою маячнею" акцію з вимогою знайти й покарати вбивць херсонської активістки Катерини Гандзюк "Хто замовив Катю Гандзюк?". Також Рищук висловив упевненість, що "справжній замовник" буде знайдений.

Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.UA, Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв також подав заяву про відставку. Заява чиновника на ім'я Президента написана у п'ятницю, 5 квітня.

Попередній матеріал
Водогін нічий – користуватися не можна: на Черкащині селяни 5 років живуть без водопостачання
Наступний матеріал
"Визнаю, це помилка": Порошенко пообіцяв не призначати на посади своїх бізнес-партнерів
Loading...

Справа Гандзюк: голова Херсонської ОДА Гордєєв написав заяву про відставку

Стеження, погрози та "повна шизофренія": як суд вирішує, чи арештовувати Мангера

Судове засідання у справі про вбивство Гандзюк – завершено

Справу вбивства Гандзюк можуть перекваліфікувати: Луценко пояснив, за якої умови

Напади на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів: засідання ТСК Верховної Ради – відео

Владислав Мангер відсторонений від посади: подробиці