Владислав Мангер
Владислав Мангер 5 канал

Убивство Гандзюк: суд не задовольнив клопотання прокурорів про арешт Мангера

Читайте по-русски
Натомість його зобов'язали носити електронний браслет і здати закордонний паспорт

Суд не задовольнив клопотання прокурорів взяти під варту відстороненого голову Херсонської облради Владислава Мангера. Йому закидають безпосереднє замовлення й організацію нападу на активістку Катерину Гандзюк.

Натомість його зобов'язали носити електронний браслет, здати закордонний паспорт, за першою вимогою з'являтися до слідчих і без дозволу прокурора не виїздити із Херсона. Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд.

Засідання тривало 12 годин. На ньому прокурори озвучили нові докази у справі. Кажуть, що Мангер тисне та організував стеження за батьком Гандзюк – Віктором і адвокатом Євгенією Закревською. Зокрема, в матеріалах, долучених до клопотання, є фото машини, водій якої вже ідентифікований. Також є і відомості, кому належить автівка. Зокрема, цей водій нібито спілкувався з Владиславом Мангером і його адвокатом.

Окрім цього, обвинувачення повідомило, що Мангер зустрічався з херсонськими бізнесменами та брав у них гроші, щоби вийти сухим із води. Заявили прокурори і про те, що на Кіпрі Мангер зустрічався з кримінальним авторитетом, підозрюваним в організації вбивства Гандзюк Олексієм Левіним, який втік з України. Через це прокурори і клопотали про арешт. Водночас сам підозрюваний і його захисники такі закиди назвали маячнею та маніпуляціями.

"Прибувати до слідчого прокурора, слідчого судді за першою вимогою на визначений час, не відлучатися за межі міста Херсон без дозволу слідчого прокурора, повідомляти його про зміну свого місця проживання, здати на зберігання свій паспорт, паспорти для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України, носити електронний засіб контролю", – зачитала рішення суддя Шевченківського районного суду Києва Лідія Щебеняєва. 

"Я рішенням судді незадоволений. Бо вважаю, що ця вся справа сфабрикована проти мене. Тому навіть обмеження, які зараз застосовують до мене, я вважаю, що це не правильно. Я ще раз кажу: жодного стосунку до цього злочину не маю", – зауважив підозрюваний Мангер.

Нагадаємо, як говорила сама Катерина Гандзюк: "Але я вірю, що всі винні будуть знайдені, покарані і засуджені. І що кожен із нас буде вільним і не матиме в серці страху".

Попередній матеріал
Перевищило норму у 8 разів: на Харківщині дитина отруїлася колодязною водою з нітратами
Наступний матеріал
Антилідер у захворюваності: як упроваджуватимуть надзвичайні заходи щодо захисту від кору на Хмельниччині
Loading...

Мангер заплатив за вбивство Катерини Гандзюк базою відпочинку – прокурори

В обранні запобіжного заходу Мангеру оголосили перерву на 4 години – включення

Стеження, погрози та "повна шизофренія": як суд вирішує, чи арештовувати Мангера

Прокуратура наполягає на арешті Мангера, тому оскаржуватиме рішення суду – Луценко

Владислав Мангер відсторонений від посади: подробиці

Мангер без електронного браслета: люди, які прийшли в суд з плакатами, не змогли відповісти, хто така Гандзюк