Лікарня
Лікарня відкриті джерела

Перевищило норму у 8 разів: на Харківщині дитина отруїлася колодязною водою з нітратами

Читайте по-русски
Вміст нітратів у воді у 8,3 раза перевищує гігієнічний норматив

На Харківщині зареєстровано випадок отруєння дитини віком 1 рік 2 місяці нітратами, що містилися у питній воді з колодязя. Про це повідомляє Харківський обласний лабораторний центр МОЗ.

"Дитина, що мешкає у смт Прудянка Дергачівського району Харківської області, у тяжкому стані була госпіталізована до відділення анестезіології та інтенсивної терапії КЗОЗ "Обласна дитяча клінічна лікарня" №1. Мати дитини, знаючи про понаднормативний вміст нітратів у воді власного колодязя (перевищення ГДК в 1,3 раза), використовувала для задоволення питних потреб дитини фасовану воду, а для приготування їжі – воду з іншого колодязя, вода в якому, за свідченнями інших мешканців, була "хорошою", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за фактом отруєння дитини фахівці лабораторного центру провели дослідження води з цього колодязя: вміст нітратів у воді становив 414,3 мг/дм3, що у 8,3 раза перевищує гігієнічний норматив.

Крім того, фахівці лабораторного центру ще раз нагадують, що для задоволення питних та господарсько-побутових потреб населення, особливо дітей, колодязну воду можна використовувати лише за умови наявності лабораторного підтвердження якості води, а дітям до 3-х років взагалі не давати воду з колодязів та природних джерел.

Лікарі нині роблять усе необхідне для стабілізації стану дитини. 

Попередній матеріал
Будували без жодних документів та з порушеннями: у Львові за бюджетні кошти зносять аварійну багатоповерхівку
Наступний матеріал
Убивство Гандзюк: суд не задовольнив клопотання прокурорів про арешт Мангера
Loading...