На суд у справі Мангера прийшли люди з плакатами
На суд у справі Мангера прийшли люди з плакатами 5 канал

Мангер без електронного браслета: люди, які прийшли в суд з плакатами, не змогли відповісти, хто така Гандзюк

Читайте по-русски
Усі захисники Мангера зачитували в суді розлогі промови, судді довелося навіть попросити адвокатів бути лаконічнішими у своїх висловлюваннях

Апеляційний суд Києва не задовольнив скарги прокуратури і адвокатів щодо зміни запобіжного заходу Владиславу Мангеру, чільнику Херсонської облради, якому закидають організацію вбивства Катерини Гандзюк. На що це впливає, якщо термін для Мангера сплив ще вчора, а сьогодні Шевченківський райсуд дозволив Мангеру зняти електронний браслет та забрати закордонний паспорт –далі в сюжеті.

До будівлі суду прийшли люди з плакатами на підтримку Мангера. Деякі з них приїхали навіть з Одеси. На запитання журналістів, у чому звинувачували Мангера і хто така Катерина Гандзюк, одна з протестувальниць не змогла відповісти.

На засіданні прокурори вимагали заґратувати Мангера без права на заставу. Адвокати ж стверджували, що їхній підзахисний не винен та готовий співпрацювати зі слідством. Усі захисники Мангера зачитували в суді розлогі промови. Судді довелося навіть попросити адвокатів бути лаконічнішими у своїх висловлюваннях.

За версією слідства, саме очільник Херсонської облради може бути ймовірним замовником вбивства активістки Катерини Гандзюк. Слідчі шукають докази, що саме Мангер вів розмови про замовлення з кримінальним авторитетом Олексієм Левіним.

Журналісти-розслідувачі довели, що за тиждень до нападу на Гандзюк один з адвокатів Мангера віддав за безцінь в оренду фешенебельний санаторій на березі Чорного моря.

Сам підозрюваний спілкування з Левіним не заперечує.

"Левін – помічник депутата обласної ради Миколи Ставицького від голови Радикальної фракції. Я з ним спілкувався, бо ми купували автобус в АТО, відправляли туди продукти харчування, вони особисто возили туди. Спілкувався. Ви хочете мене сьогодні закрити за те, що я спілкувався з одним із помічників депутатів облради. Їх більше 50-ти – з деякими більше спілкуюся, з деякими менше", – заявив Мангер.

Однак він не зауважив, що наразі Левін перебуває в Домініканській республіці, відповідно, переховується від слідства. Але прокурори не готові миритися з тим, що Мангер не обтяжений процесуальними обов'язками, і вже найближчим часом знову подадуть клопотання до Шевченківського райсуду, аби знову забрати в Мангера закордонний паспорт, натомість повернути йому електронний браслет.

Попередній матеріал
Гримчак розповів про "головний біль" Путіна: "Бойовики з ОРДЛО почали повертатися в Росію, де стають злочинцями"
Наступний матеріал
Людське ставлення та професійний підхід: як у Харкові спільними силами реабілітують ветеранів АТО
Loading...

Убивство Гандзюк: суд відмовився продовжувати арешт Мангера

Убивство Гандзюк: через 4 доби засідань суд заарештував Мангера з правом застави

В обранні запобіжного заходу Мангеру оголосили перерву на 4 години – включення