24tv.ua

Гримчак розповів про "головний біль" Путіна: "Бойовики з ОРДЛО почали повертатися в Росію, де стають злочинцями"

Читайте по-русски
Бойовиків-колаборантів в ОРДЛО нині близько 40 тисяч

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак прокоментував інформацію від очільника МінТОТ Вадима Черниша про те, що 40 тисяч бойовиків та підрозділи спецслужб на Донбасі стали для Путіна проблемою, з якою керманич Кремля не може впоратися.

"Моральний стан досить поганий у цих бойовиків-колаборантів. Їх там не 40 тисяч, а близько 40 тисяч, також там величезна кількість інструкторів та командирів, бо фактично є офіційний командир роти, а є людина, яка командує з російським військовим званням і з приписом на відрядження. Але в чому головний біль для Росії – ці люди частково повертаються, а повертаючись в Росію, вони стають злочинцями. Вони звикли до повної відсутності закону. І тому для них переступити через людське життя і пограбування, тортури тощо не проблема, їх туди в ОРДЛО і відправляли, щоб вони там залишилися, але частина повертається і це нині серйозна проблема для РФ", – сказав Гримчак.

Він додав: "А чи є загроза? 80 тисяч військ стоять. Це трохи менше, ніж у 2014 році, але це ударні бойові частини, які більш придатні до наступу".

Що ще розповів Гримчак, зокрема про скандал довкола "Укроборонпрому", дивіться – у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Заміна аварійного Шулявського мосту: подробиці представленого проекту й зауваження активістів
Наступний матеріал
Мангер без електронного браслета: люди, які прийшли в суд з плакатами, не змогли відповісти, хто така Гандзюк