Мінфін
Мінфін 5.ua

Кінець децентралізації: влада "просить" місцеві бюджети повернути гроші на соціально-економічний розвиток – Ганущин

Читайте по-русски
Дії Офісу президента і Кабміну позбавляють школи та лікарні права на ремонт, наголосив чільник Львівської облради

Державна казначейська служба України наказала призупинити проведення видатків та не вводити платіжних доручень до картотеки неоплачених платіжних документів. Відповідний лист опублікував заступник голови казначейства, пише голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Йдеться про субвенцію на соціально-економічний розвиток у розмірі 5 млрд грн, яку з такою "помпою" передавали до місцевих бюджетів ще кілька днів тому.

"Пригадую менш діджиталізований час, коли діяли аналогічні вказівки. За Арбузова з Азаровим. Щодня "маленькі януковичі" затверджували реєстр платіжок понад 500 тис.грн. І в телефонному режимі "відпускали" його в життя. Навіщо це новому прем‘єру і міністру фінансів?" – пише очільник Львівської облради.

Крім того, він нагадав, що схожа ситуація на сьогодні з Державним фондом регіонального розвитку, який теж "завис". Ганущин закликав усі місцеві ради та голів місцевих рад публічно висловлюватися з приводу таких незаконних дій службовців Мінфіну і казначейства.

"Нехай дадуть публічні відповіді в чому справа, і виправляють ситуацію! #поверніть_гроші_громад", – наголосив Олександр Ганущин. 

Він заявив: незрозуміло, навіщо Держказначейство 2 і 3 вересня на своєму сайті на всю країну браво звітувало про перерахування субвенції на соцекономрозвиток до місцевих бюджетів.

"Трішки дивуюся, чому на захист субвенції на соцекономрозвиток і попередніх постів по аналогічній ситуації з ДФРРом стають лише представники місцевого самоврядування. Дії Офісу президента України, а тепер уже й Кабінету Міністрів України позбавляють школи, лікарні, клуби, об'єкти спорту вистражданого (конкурси, ПКД, співфінансування, лобізм і т.д.) права на ремонт і реконструкцію; підрядні організації, які виконували роботи на цих об'єктах чи надали послуги оплати праці (переважна більшість договорів укладено, роботи проводяться)", підсумував голова обласної ради Львівщини.

Наказ казначейства повернути гроші з місцевих бюджетів
Наказ казначейства повернути гроші з місцевих бюджетів Facebook

Як інформував 5.UA, раніше стало відомо, що Кабмін за проханням Богдана затримує містам виплату 7,6 мільярда гривень із Фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток. 

Попередній матеріал
"Іловайську трагедію розслідуватимуть дуже ретельно" – Чумак
Наступний матеріал
"Вибачте, не добіг 2 секунди": нардеп від "Слуги народу" звітує невідомим про голосування в Раді
Loading...

Петиція з вимогою скасувати бюджетне фінансування партій набрала необхідні 25 тис. голосів

Партії Ляшка, Шарія і націоналістів: держфінансування отримають 11 партій – подробиці

Держкіно профінансує створення 101 кінопроєкту – список

На підготовку до опалювального сезону 2019-2020 виділять 13 млрд грн – включення

Якщо справдиться екзит-пол: скільки грошей отримають партії, які подолали 2%

76% з 600 мільйонів на телерекламу: "Чесно" назвали вартість виборчої кампанії – включення