Богдан і Зеленський
Богдан і Зеленський president.gov.ua

Кабмін на прохання Богдана затримав виплату містам 10 млрд грн – в ОП пояснили чому

Читайте по-русски
Уряд не виплачує містам 7,6 млрд грн із Фонду регіонального розвитку та 2,5 млрд грн субвенції

Кабмін затримує містам виплату 10 млрд грн на соціально-економічний розвиток на прохання голови Офісу президента Андрія Богдана, пише "Економічна правда".

Уряд не виплачує містам 7,6 млрд грн із Фонду регіонального розвитку та 2,5 млрд грн субвенції. Видання зазначає, що 10 липня Кабмін затвердив розподіл частини коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на заходи соціально-економічного розвитку.

Керівник Львівської облради Олександр Ганущин опублікував копію листа за підписом Богдана, в якому той просить уряд призупинити видатки з розподілу частини субвенції на соціально-економічний розвиток до формування нового складу уряду.

Фінансування міст
Фінансування містepravda.com.ua

У розмові з виданням Ганущин заявив, що на Львівську область припадає близько 7% невиділених коштів. "Я отримав цей лист через свої канали й уточнив у секретаріаті КМУ, чи відповідає він дійсності. Мені сказали, що відповідає. Я це пояснюю бажанням з боку нової команди притримати все фінансування, а потім прийти і поділити наново", – додав він.

Також цю ситуацію підтвердили "Економічній правді" в Асоціації міст України та деякі міські голови.

Додамо, що в Зеленського вже пояснили, чому заблокували фінансування містам. Пояснення надали у відповіді Офісу президента на запит "Економічної правди".

Кажуть, Офіс президента заблокував фінансування місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток для недопущення неефективного використання бюджетних коштів в рамках проектів, що несуть корупційні ризики.

У Зеленського також кажуть, що тимчасове призупинення фінансування рішень уряду зроблено "з метою перевірки ефективності використання бюджетних грошей, запланованих на передбачені розпорядженнями інфраструктурні проекти. До цих проектів відносяться дитячі садочки, школи, лікарні, соціальні установи, клуби, дороги, мости та ін".

За даними Офісу Президента, Кабінет Міністрів вивчає це питання.

Як повідомляв 5.UA, петиція з вимогою скасувати бюджетне фінансування партій набрала необхідні 25 тис. голосів

Попередній матеріал
Під Києвом напали на нардепа: оголошено план-перехоплення – ЗМІ
Наступний матеріал
"Жаби", "Гвоздики" та "Гради": окупанти стягують важке озброєння до лінії розмежування – ОБСЄ
Loading...