Економіка
Економіка Depositphotos

Партії Ляшка, Шарія і націоналістів: держфінансування отримають 11 партій – подробиці

  Читайте по-русски
  Гроші надійдуть політичним організаціям на наступний день після відкриття Ради нового скликання

  Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про надання 11 політичним партіям державного фінансування їхньої статутної діяльності на підставі результатів останніх позачергових виборів народних депутатів України 21 липня. Про це йдеться у повідомленні на сайті НАЗК.

  "Право на отримання державного фінансування статутної діяльності отримали 11 політичних партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", "Європейська солідарність", "Голос", Радикальна партія Олега Ляшка, "Сила і честь", Опозиційний блок, "Українська стратегія Гройсмана", "Партія Шарія", "Всеукраїнське об’єднання "Свобода", – йдеться у повідомленні.

  Як зауважила координатор напряму запобігання політичній корупції в Національному агентстві, член НАЗК Наталія Корчак, всі 11 політичних партій виконали умови для отримання коштів з державного бюджету, зокрема, зобов’язання про відкриття окремого гривневого рахунку в установі банку України.

  Зауважується, що політичні партії отримують право на держфінансування їхньої статутної діяльності з дня, наступного за днем відкриття першого засідання Верховної Ради України, обраної на позачергових виборах народних депутатів.

  У НАЗК також звернули увагу, що фінансування статутної діяльності політичних партій у перший рік нового скликання ВР починається з 1 січня з одночасним виділенням коштів, на які політичні партії мають право, за час, що минув з дня, наступного за днем відкриття першого засідання Верховної Ради нового скликання.

  Раніше, партія "Слуга народу" оприлюднила намір змінити кількість комітетів Верховної Ради.

  Попередній матеріал
  Порошенко вимагає від Зеленського підписати закон про "Пласт"
  Наступний матеріал
  Суд дав дозвіл на перевірку Порошенка на поліграфі
  Loading...

  "Інформаційний вечір": у студії Герасимов, Верещук та Калінін

  Партія "Слуга народу" має намір змінити кількість комітетів – подробиці засідання

  Парубій скликає перше засідання підготовчої депутатської групи нової ВР – подробці

  Власники електроавтомобілів матимуть власні дорожні знаки

  Герус розповів, коли збереться перше засідання ВР

  Стало відомо, скільки зароблятимуть депутати ІХ скликання