Національне агентство із запобігання корупції ipress.ua

НАЗК розподілило бюджетні кошти на фінансування партій: хто і скільки отримає

  Читайте по-русски
  Опозиційний блок у ІІІ кварталі 2019 року одержить кошти, виділені з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичної партії в розмірі 50%

  Прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції повідомила, що НАЗК розподілило кошти з державного бюджету на фінансування 6-ти політичних партій в IІІ кварталі 2019 року.

  "Національне агентство прийняло рішення про надання політичним партіям державного фінансування їхньої статутної діяльності в IІІ кварталі цього року. Бюджетне фінансування отримають шість парламентських партій", – написали у прес-службі.

  Отже, "Народний фронт" одержить 36 363 350 грн, "Європейська солідарність" – 35 841 525 грн, Радикальна партія Олега Ляшка – 12 231 425 грн, ВО "Батьківщина" – 9 329 475 грн.

  "Об'єднання "Самопоміч" отримає 32 164 600 гривень, з яких 14 142 012,5 гривень – це кошти за дотримання передбаченого законодавством ґендерного принципу", – зазначили у НАЗК.

  Крім того, Опозиційний блок у ІІІ кварталі 2019 року одержить кошти, виділені з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичної партії в розмірі 50% (за ІІ та ІІІ квартали) загального розміру щорічного державного фінансування для політичної партії – 30 979 450 грн.

  "Перерахування коштів політичній партії здійснено внаслідок з’ясування обставин та усунення причин, які стали підставою для прийняття рішення Національного агентства про неперерахування коштів державного фінансування її статутної діяльності в ІІ кварталі 2019 року", – йдеться в тексті повідомлення.

  Нагадаємо, директор фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна на прес-конференції "Хто за кого проголосував на парламентських виборах: демографічні результати Національного екзитполу-2019" повідомила, що під час парламентських виборів громадяни з повною вищою освітою підтримали "Європейську солідарність", "Голос" і "Українську стратегію Гройсмана".

  Попередній матеріал
  Відтепер усі поради Супрун можна знайти на одному сайті
  Наступний матеріал
  Під Києвом зникла 15-річна дівчина: її немає вже більш як добу

  Дорогі автівки, десятки квартир і мільйонні доходи: НАЗК опублікував декларацію Зеленського

  НАЗК викликає для надання пояснень Вілкула та ще пятьох осіб – подробиці

  Фінансові звіти кандидатів у президенти: НАЗК склало 58 протоколів

  Був єдиним донором: Порошенко сам фінансував власну передвиборчу кампанію – НАЗК

  Перезапуск і зміна керівництва: що приготувала Зе-команда для НАЗК, САП і НАБУ

  Порошенко хоче перезавантаження НАЗК і САП, а силовиків позбавити певних функцій – подробиці