Національне агентство із запобігання корупції ipress.ua

Порушення є в усіх фракцій: НАЗК оприлюднило результати аналізу звітів політичних партій

  Читайте по-русски
  За IV квартал 2018 року до Національного агентства надійшли 276 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати й зобов'язання фінансового характеру

  За результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати й зобов'язання фінансового характеру за IV квартал 2018 року НАЗК затвердило останні 54 висновки. У звітах усіх парламентських фракцій виявлені порушення. Про таке повідомляє прес-служба агентства.

  "42 висновки містять інформацію про виявлені порушення. В тому числі й висновки за звітами парламентських політичних партій "Народний фронт", "Блок Петра Порошенка "Солідарність", "Об'єднання "Самопоміч", "Радикальна партія Олега Ляшка", "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" (висновок про виявлені порушення за звітом політичної партії "Опозиційний блок" був затверджений рішенням Національного агентства раніше, 22.03.2019) містять інформацію про виявлені порушення встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії (стаття 212-15 КУпАП)", – йдеться у тексті повідомлення.

  У прес-службі додали, що порушення порядку подання звіту політичної партії та встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії виявлені у звітах таких політичних партій: "Україна завтра", "Наш край", "За конкретні справи", "Слов’янська партія", "Розумна сила", "Соціалісти", "Соціальна справедливість", "Партія зелених України", "Соціал-демократична партія", "Всеукраїнське об’єднання "Свобода", "Наш дім – Одеса", "Партія народної дії "Надія", "Нова політика", "Промисловців і підприємців України", "Українська морська партія Сергія Ківалова", "За Україну!", "Українська республіканська партія", "Партія малого і середнього бізнесу".

  Крім того, порушення є у звітах політичних партій: "Наші", "Воля", "Ліберально-демократична партія України", "Партія пенсіонерів України", "УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка", "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка "Справедливість", "Демальянс (Демократичний альянс)", "Слуга народу", "Громадський рух "Народний контроль", "Рідний дім", "Народна єдність", "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна", "Національний корпус", "Громадянська позиція", "Партія порядних громадян", "Українське об’єднання патріотів – УКРОП", "Сила людей", "КМКС «Партія угорців України", "Партія "Відродження".

  Таким чином, усього за IV квартал 2018 року до Національного агентства надійшли 276 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати й зобов'язання фінансового характеру.

  Щодо виявлених порушень передбачена відповідальність за ст. 212-21, 212-15 КУпАП (штраф на громадян від 70 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 100 до 130 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією суми внеску на підтримку політичної партії, наданої або отриманої з порушенням закону).

  Попередній матеріал
  Верховна Рада – це не "95-й квартал": між Геращенко і Купрієм стався конфлікт у парламенті
  Наступний матеріал
  У Харкові підірвали та пограбували банкомат Ощадбанку

  З'явилися декларації топ-чиновників України: скільки за 2018 рік задекларували Порошенко, Зубко й Омелян

  НАЗК викликає для надання пояснень міністра Гриневич, нардепа Тетерука та ще 11 осіб – подробиці

  НАЗК заявило про мільйонні порушення у фінзвітах виборчих фондів Зеленського та Гриценка

  "Забувся": очільник Держрезерву не вказав у декларації мільйон за іпотеку

  Передали матеріали до поліції: НАЗК зафіксувало "ліві" внески до виборчого фонду Зеленського

  У НАЗК назвали топ-порушників антикорупційного законодавства за січень