НАЗК
НАЗК unn.com.ua

Фінансові звіти кандидатів у президенти: НАЗК склало 58 протоколів

  Читайте по-русски
  Також до Нацполіції передані матеріали щодо можливих ознак кримінального правопорушення стосовно 12 розпорядників накопичувальних рахунків
  Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило аналіз остаточних фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів 42 кандидатів на пост президента України. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.
  Так, фінансові звіти, що подавалися розпорядниками рахунків виборчих фондів кандидатів, перевірялися на відповідність порядку подання і повноту заповнення, відповідність звітних даних інформації, отриманій від банків, на дотримання обмежень у здійсненні внесків, зокрема щодо наявності податкового боргу в суб’єкта, який здійснює внесок (відповідно до ст. 15 ЗУ "Про політичні партії в Україні", ст. 43 ЗУ "Про вибори Президента України").
   
  Уточнюється, що у результаті аналізу звітів (включно з проміжними звітами) НАЗК вже склало 58 протоколів про адмінправопорушення за статтями 212-21, 212-15 КУпАП: виявлено факти порушення порядку надання внеску до виборчого фонду кандидата або ж отримання такого внеску та порядку подання фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів.

  Зазначається, що також до Нацполіції передані матеріали щодо можливих ознак кримінального правопорушення стосовно 12 розпорядників накопичувальних рахунків виборчих фондів кандидатів на пост президента України (за фактами виявлених порушень у здійсненні добровільних внесків до виборчого фонду кандидатів та дій розпорядників фондів, які не відмовилися від внесків осіб, які не мали права здійснювати такі внески та протягом трьох днів не перерахували їх до державного бюджету).

  З результатами аналізу можна ознайомитися за посиланням.

  Попередній матеріал
  Боєприпаси "Краснополь" і автомат із Криму: в ГПУ здобули нові беззаперечні докази військової присутності РФ на Донбасі
  Наступний матеріал
  Переговори щодо транзиту газу через Україну в ЄС: Кремль почав "артпідготовку"
  Loading...

  Зеленського знову закликали оприлюднити декларацію за 2018 рік

  З'явилися декларації топ-чиновників України: скільки за 2018 рік задекларували Порошенко, Зубко й Омелян

  НАЗК викликає для надання пояснень міністра Гриневич, нардепа Тетерука та ще 11 осіб – подробиці

  НАЗК заявило про мільйонні порушення у фінзвітах виборчих фондів Зеленського та Гриценка

  "Забувся": очільник Держрезерву не вказав у декларації мільйон за іпотеку

  Передали матеріали до поліції: НАЗК зафіксувало "ліві" внески до виборчого фонду Зеленського