Голосування під час весілля
Голосування під час весілля 5 канал

"ЄС" і "Голос" у лідерах: соціологи назвали партію, в якій найбільш освічений електорат

  Читайте по-русски
  Національний екзитпол під час парламентських виборів-2019 проводився Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва в рамках проєкту "Національний екзитпол-2019"

  Директор фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна на прес-конференції "Хто за кого проголосував на парламентських виборах: демографічні результати Національного екзитполу-2019" повідомила, що під час парламентських виборів громадяни з повною вищою освітою підтримали "Європейську солідарність", "Голос" і "Українську стратегію Гройсмана". Про таке повідомив "Укрінформ".

  "Якщо говорити про тих, хто пройшов у Раду, "Голос" дуже співпадає за своїм електоратом, перш за все, з "Європейською солідарністю". За винятком – там (у партії "Голос" – ред.) дещо молодий електорат, а в "Європейської солідарності" – електорат старший. Значною мірою і регіонально, і за рівнем освіти вони співпадають. Якщо говорити про рівень освіти, то найбільш освічений електорат там (у партії "Голос" – ред.). Там найбільше людей із закінченою вищою освітою", – наголосила Бекешкіна.

  "В основному... електорати провідних партій, які пройшли у Верховну Раду, істотно співпадають з електоратами тих кандидатів, як брали участь у президентських виборах", – додала вона.

  Слід зазначити, що національний екзитпол під час парламентських виборів-2019 проводився Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва в рамках проєкту "Національний екзитпол-2019", що здійснюється за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", яку фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснює Pact в Україні, а також Представництва Європейського Союзу в Україні, міжнародного фонду "Відродження" і Посольства Канади в Україні.

  Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалися понад три тисячі кандидатів.

  Попередній матеріал
  Речовий доказ: суд арештував затримане російське судно Neyma
  Наступний матеріал
  ЄБРР дає "Укренерго" 149 млн євро: для чого і на яких умовах
  Loading...

  Найновіший рейтинг: п'ять партій проходять у Раду

  Зниження рейтингу "Слуги народу" пов'язане з активізацією ексрегіоналів – директор групи "Рейтинг" про настрої електорату

  Партія Зеленського "Слуга народу" втратила 6% за місяць – оновлений рейтинг

  Рейтинг партії "ЄС" зріс за останній тиждень – соцопитування

  "Явка не викликає нічого, крім скепсису": політолог прокоментував останні заміри групи "Рейтинг"

  Новий рейтинг до виборів у ВР: партії "ЄС" і "Голос" вириваються вперед