Олексій Антипович
Олексій Антипович 5 канал

Зниження рейтингу "Слуги народу" пов'язане з активізацією ексрегіоналів – директор групи "Рейтинг" про настрої електорату

Читайте по-русски
Частина електорату колишньої Партії регіонів пішла від партії Зеленського до двох інших політсил

Директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович в ефірі "5 каналу" розповів, що зараз відбувається з електоральними настроями українців та чому знизився рейтинг президентської партії.

"Зниження рейтингу "Слуги народу" пов'язане, найімовірніше, з активізацією колишньої Партії регіонів та її електорату, який почав повертатися від "Слуги народу" до своєї базової партії. І в цьому випадку їх дві: Опозиційний блок і "Опозиційна платформа – За життя". Там відбувається певне зростання. На сході, на півдні України і там електоральна база цих двох партій. І пов'язана вона з доволі чіткою риторикою стосовно миру, відносин з Росією, ситуацією на Донбасі. Але це 1-2%", – пояснив Антипович.

Але, за словами директора "Рейтингу", значна частина виборців Зеленського залишилася і чекає парламентських виборів і, звичайно, чіткіших дій та кроків.

"І, звісно, на будь-яке рішення і будь-який крок уже не тільки Володимира Зеленського, а й партії "Слуга народу" знайдуться серед його електорату і симпатики, і ті, хто розчаруються", – додав Антипович.

Нагадаємо, згідно з оприлюдненим напередодні рейтингом політсил, в Раду проходять 5 партій

Попередній матеріал
"Є межа, яку не варто переходити з точки зору безпеки громадян": у Міненерго розповіли, хто атакує енергосистему України
Наступний матеріал
"Білет на війну з тіньовиками": Нефьодова офіційно призначили головою Митної служби
Loading...

"Явка не викликає нічого, крім скепсису": політолог прокоментував останні заміри групи "Рейтинг"

Новий рейтинг до виборів у ВР: партії "ЄС" і "Голос" вириваються вперед

Рейтинг опоблоку не дивує: як змінилися електоральні настрої виборців – пояснення директора соціологічної групи