Максим Нефьодов
Максим Нефьодов 5 канал

"Білет на війну з тіньовиками": Нефьодова офіційно призначили головою Митної служби

Читайте по-русски
Новий очільник обіцяє зробити відомство дружнім до "білого" бізнесу

Максим Нефьодов – офіційно очолив Державну митну службу. Його кандидатуру затвердили під час засідання уряду та водночас – звільнили з посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі.

Раніше Нефьодов переміг у конкурсі на посаду голови митниці. Його оголосили в березні, коли розділили Державну фіскальну службу на дві структури – податкову та митну служби.

Конкурс на посаду голови ДМС певний час був заблокований, оскільки його дію зупинив сумнозвісний Окружний адмінсуд Києва. Потім, за позовом Мін'юсту його відновили. Про перемогу Нефьодова в конкурсі стало відомо наприкінці червня.

"Сьогодні, слава Богу, апеляційним судом розблокований конкурс, завершений конкурс, оголошений переможець. І я радий, що цим переможцем став Максим Нефьодов. Я хочу сказати, Максим, що фактично ти сьогодні отримуєш білет разом зі мною на війну з тіньовиками", – заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Українським платникам податків, українському суспільству, українському бізнесу, який заслуговує на те, аби митниця перетворилася з чогось, що асоціюється взагалі в уяві із корупцією, проблемами, із затримками, із складнощами для бізнесу, – на службу, яка захищає Україну від того, щоб сюди потрапляли небезпечна або контрафактна продукція. На службу, яка дружня до компаній і допомагає "білому" бізнесу успішно проводити міжнародну торгівлю, а "чорному" бізнесу – не проводити цю торгівлю взагалі ніяк", – зазначив новий чільник Митної служби.

Попередній матеріал
Зниження рейтингу "Слуги народу" пов'язане з активізацією ексрегіоналів – директор групи "Рейтинг" про настрої електорату
Наступний матеріал
Чи увінчається успіхом тихий демонтаж української держави – Павло Мовчан у програмі "Кендзьор"
Loading...