Верховна Рада України
Верховна Рада України Depositphotos

ЦВК визнала обраними перших 35 нардепів і прийняла 100% протоколів з-за кордону

Читайте по-русски
Досі залишається кілька ОВК, які продовжують уточнювати результати

ЦВК визнала обраними 35 депутатів-мажоритарників та прийняла оригінальні протоколи від усіх 102 закордонних виборчих дільниць. Подробиці – від кореспондентки "5 каналу" Олени Соловйової.

Центральна виборча комісія встановила результати позачергових парламентських виборів у 35 окружних виборчих округах і визнала обраними 35 народних депутатів. Більш як половина з них – це представники партії "Слуга народу".

Також ЦВК продовжує приймати оригінали протоколів із позначкою "уточнені". Вже без помилок надали протоколи з мокрими печатками шість окружних виборчих комісій: 65-й та 66-й округи Житомирщини, 91-й, 93-й і 98-й округи Київщини, а також 193-й округ Хмельниччини. Голови ОВК зауважили, що помилки були технічного характеру та на результати голосування не впливали.

Втім, досі залишається кілька ОВК, які продовжують уточнювати результати. Станом на сьогодні 197 ОВК надали оригінали документів до Центрвиборчкому. Ще від двох комісій протоколи очікуються – від 69-го округу на Закарпатті та 198-й на Черкащині. Затримки пов'язані зі скасуванням ЦВК перерахунків голосів, що були ініційовані головами ОВК.

Наразі завершено прийняття протоколів з дільниць закордонного округу – на опрацюванні перебувають результати всіх 102 дільниць.

Нагадаємо, станом на 26 липня Центральна виборча комісія опрацювала 100% електронних протоколів.

Попередній матеріал
"Спроби вигадати нову модель приведуть до цієї самої": заступник голови МОЗ про те, чого чекати в разі зміни команди
Наступний матеріал
Понад 50 обшуків одночасно: в поліції розкрили подробиці спецоперації у Білій Церкві (оновлено)
Loading...