5 канал

Ажіотаж у ЦВК: окружні виборчі комісії масово приїхали здавати протоколи – включення

Читайте по-русски
Загалом, у ЦВК вже розглянули 47 документів із мокрими печатками

Ажіотаж у Центральній виборчій комісії. Нині щоб здати протоколи з мокрими печатками, до ЦВК із самого ранку приїхали представники окружних виборчих комісій. Тим часом триває підрахунок і електронних протоколів. Залишилося опрацювати 0,15%. У ЦВК перебуває кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Уже 32 окружні виборчі комісії з самого ранку приїхали, щоби здати протоколи з мокрими печатками. Нині їх розпочнуть опрацьовувати. Загалом, у ЦВК вже розглянули 47 оригіналів документів. У відомстві переконують, що в терміни, які регламентує закон, вони вкладаються.

Мають оголосити офіційні результати не пізніше 5 серпня. Всього в Україні 199 округів. На одному із них – 207-му, який у Чернігівській області – ЦВК замінило голову. Попередня керівниця ОВК саботувала роботу і не приймала протоколи з дільниць. За розслідування має взятися поліція, повідомили у ЦВК.

"Нічого не затягнулося. Протоколи від дільничних виборчих комісій ми прийняли 21-го та 22-го числа. Деякі протоколи уточнювали, які не стосувалися основної частини. І вже коли ми були готові, коли ми всі дані "вилизали", так би мовити, ми приїхали сюди", – зазначила голова комісії №33 Вікторія Шилоцька.

Голова комісії №24 Марина Зиновець зазначила: "У нас просто дуже довго їхали комісії, дуже довго рахувалися, дуже довго пакувалися. І ми оголошували технічну невеличку перерву до ранку, тому що не було сил працювати".

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. Напередодні о 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів.

Попередній матеріал
Трансформації системи охорони здоров'я: МОЗ представить зміни, що чекають на пацієнтів і медиків у 2020 році – відео
Наступний матеріал
Дальність – 70 км: Україна провела нові випробування ракетного комплексу "Вільха"
Loading...