Депутатська недоторканність
Депутатська недоторканність nbuviap.gov.ua

ЦВК офіційно зареєструвала перших 25 народних депутатів – список

    Читайте по-русски
    Сьогодні на засіданні комісії було зареєстровано п'ятьох нардепів за партійними списками і 20 депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах

    Тепер офіційно – Центральна виборча комісія зареєструвала перших 25 народних депутатів. ЦВК поновила роботу після оголошення офіційних результатів виборів і почала реєструвати народних обранців.

    Так, у понеділок, 12 серпня, офіційний статус отримали п'ятеро народних депутатів, які представляють політичні партії – обраних у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

    Так, від політичної партії "Слуга народу" зареєстровано Олексія Устенка (№86 у виборчому списку партії), від партії "Європейська солідарність" – Руслана Князевича (№21) та Максима Саврасова (№22), від "Опозиційної платформи – За життя" – Юлія Іоффе (№12) та Рената Кузьміна (№35).

    Крім того, під час засідання були зареєстровані народні депутати, обрані в одномандатних виборчих округах.

    А саме: №15 – самовисуванка Лариса Білозір (Вінницька область), №37 – самовисуванець Дмитро Шпенов (Дніпропетровська область), №46 – кандидат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Федір Христенко, №51 – самовисуванець Олександр Ковальов (Донецька область), №62 – кандидат від політичної партії "Слуга народу" Ігор Герасименко, №64 – самовисуванець Володимир Арешонков, №66 – кандидат від "Слуги народу" Тетяна Грищенко (Житомирська область), №71 – самовисуванець Валерій Лунченко (Закарпатська область), №78 – кандидат від "Опозиційної платформи – За життя" Олександр Пономарьов (Запорізька область), №88 – самовисуванець Андрій Іванчук (Івано-Франківська область), №102 – самовисуванець Олесь Довгий (Кіровоградська область), №107 – самовисуванець Олександр Сухов (Луганська область), №147 – самовисуванець Олег Кулініч (Полтавська область), №155 – самовисуванець Віктор М'ялик (Рівненська область), №162 – кандидат від "Слуги народу" Микола Задорожній (Сумська область), №174 – самовисуванець Олександр Фельдман (Харківська область), №192 – самовисуванець Олександр Герега (Хмельницька область), №197 – кандидат від "Слуги народу" Олександр Скічко, №198 – самовисуванець Сергій Рудик, №200 – самовисуванець Антон Яценко (Черкаська область).

    Нагадаємо, за результатами позачергових парламентських виборів до Верховної Ради України IX скликання пройшли п'ять політичних партій. Найбільше мандатів отримала президентська політсила "Слуга народу" – 254 місць. Перше засідання нового парламенту відбудеться 29 серпня.

    Попередній матеріал
    У Києві продають щоденники з картою України без Криму: супермаркети заперечують свою вину
    Наступний матеріал
    США розкритикували візит Путіна до окупованого Криму: "Неприйнятне порушення суверенітету України"

    Вже офіційно: скільки депутатів від партій проходять у Раду

    Нардепом визнано вже 191-го мажоритарника

    Вибори до ВР: оголошення переможців за партійними списками – завершено

    ЦВК офіційно визнала ще 7 майбутніх нардепів – включення

    Уже 150-х визнали обраними: як ЦВК опрацьовує результати виборів та коли переможців назвуть депутатами

    Перерахунку голосів бути: львівський окружний суд залишив без змін рішення першої інстанції