ЦВК
ЦВК 5 канал

ЦВК офіційно визнала ще 7 майбутніх нардепів – включення

Читайте по-русски
Загалом визнали обраними вже 160 народних депутатів-мажоритарників

Ще сім прізвищ переможців в одномандатних виборчих округах офіційно оголосила Центральна виборча комісія. І пішла на перерву – ймовірно, до вечора. Подробиці розповіла кореспондентка "5 каналу" Евеліна Михайленко.

Тож станом на вечір п'ятниці, 2 серпня, загалом у ЦВК визнали обраними вже 160 народних депутатів-мажоритарників. Крім того, під час засідання ЦВК отримала два протоколи з позначкою "уточнений". Документи довезли зі 198-го багатомандатного та одномандатного округів, це на Черкащині. Там три дні перераховували голоси на 15 дільницях.

"Спочатку почалися суди, потім скарги, потім рішення 6-го апеляційного суду перерахувати 15 дільниць. Ситуація була під контролем. Ну мабуть, хто розуміється на виборчому процесі, той має досвід, той повинен діяти тільки у правовому полі. І швидко тоді не буває, 15 дільниць ми перерахували за три дні", – зазначив голова ОВК Павло Смоліков.

Упродовж дня в Центрвиборчкомі очікували ще представників 50-го окружкому, втім ніхто так і не прибув. Там ОВК отримала додатковий час для перерахунку голосів на трьох дільницях – таким було рішення Донецького окружного апеляційного суду. Втім, досі цього вони це не зробили.

Дивіться також: Як ЦВК опрацьовує результати виборів та коли переможців назвуть депутатами 

Попередній матеріал
Справа "плівок Вовка": усіх чотирьох суддів допитали у ГПУ – включення
Наступний матеріал
ДБР допитало міністра внутрішніх справ часів Януковича
Loading...

Із боку ЦВК у розміщенні партій в бюлетені дискримінація відсутня – Верховний суд

ЦВК відмовилася реєструвати Парасюка кандидатом у народні депутати – подробиці

Дострокові парламенські вибори: ЦВК зареєструвала ще 11 самовисуванців