Голосування вибори
Голосування вибори blackseatv.com

Апеляційний суд скасував перерахунок голосів на житомирському окрузі, де програв Пашинський

Читайте по-русски
До ЦВК наразі надійшло 398 протоколів, серед яких 199 – із одномандатних виборчих округів

Апеляційний суд скасував перерахунок голосів у 64-му окрузі на Житомирщині, де програв депутат VIII скликання Сергій Пашинський. Про це під час брифінгу повідомила голова Центрвиборчкому Тетяна Сліпачук. Наразі підрахунок голосів уже на фінішній прямій. Подробиці – від кореспондентки "5 каналу" Ірини Сисак.

Офіційні результати позачергових парламентських виборів до Верховної Ради оголосять до 5 серпня. Про це нагадала під час брифінгу голова ЦВК Тетяна Сліпачук. Вона підсумувала роботу Центральної виборчої комісії від часу проведення голосування і до сьогодні.

Розповіла, що вже отримали 398 протоколів, серед яких 199 – із одномандатних виборчих округів. 51 окружну виборчу комісію ЦВК зобов'язала уточнити документи, здебільшого йшлося про помилки друку. Сьогодні до Центрвиборчкому мають довезти ще два протоколи, і ще один – уже завтра.

Звітували і про проблемні ОВК. Було подано загалом понад 70 позовів до суду щодо результатів волевиявлення. На сьогодні проблемних – шість округів.

"Питання пов'язане із 64-ю окружною виборчою комісією, де рішенням Житомирського окружного апеляційного суду було зобов'язано зробити перерахунок на всіх 299 дільничних виборчих комісіях. Вчора Сьомий апеляційний адміністративний суд скасував означене рішення… Мені стало відомо, що один із кандидатів подав позов до Шостого окружного апеляційного суду на постанову ЦВК, якою було скасовано постанову ОВК 69-го округу по всіх дільницях", – відзвітувала Сліпачук.

Вона зауважила, що слуги Феміди оперативно опрацьовують ці позови, тож у комісії сподіваються оголосити результати виборів без затримок.

Попередній матеріал
Суд відмовив прокуратурі – Крисін залишається в колонії
Наступний матеріал
Трясло від судом: у Києві за кермом помер працівник держохорони
Loading...